Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Temmuz 2018> Daha Fazla

Şeytan Müslümanlara fısıldar ama bunun etkisi hafif olur. Bu fısıldamayı yaparken yazılı ve görsel de etki etmek ister. Bunun için de eleman kullanır. Boş, ölü mahlukları yani münafıkları kullanır. Ana amacı da zayıf olanı kendi tarafına çekmektir. Şeytan, uyuz köpeğin üzerindeki bitleri temizleyen karga gibidir. Münafık karga gibi uyuz köpek üzerindeki bitleri temizler, o onu o onu götürür. Bunların zeminleri de uyuz köpek gibidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Haziran 2018> Daha Fazla

Allah’ın büyüklüğünü anladıktan sonra şeytanın insanın üzerine gelme yönlerini görüp onları tek tek temizlemek önemlidir. Müslüman tahirdir. İnsan nasıl tek tek bedenini temizliyorsa, şeytanın saldırılarına karşı da tek tek manevi temizlik yapmalı. Kıskançlık, öfke, kin, nefretten kurtulacak. Mutsuzluk hissi mi geliyor mücadele edecek yenecek çok neşeli olacak, öfke hissi geldiğinde affedici olacak. Kıskançlık, nefret, kin, öfke hepsinden tek tek kurtulacak. Şeytanın bütün pisliklerinden kurtulmak için emek verecek, şeytanın her atağını tek tek temizleyecek. Allah şeytanı özel gönderiyor, özel olarak temizlemek lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Mayıs 2018> Daha Fazla

Münafık şeytan olduğu için şeytan da Allah’a dinle mücadele etmeye söz verdiği için haysiyetsizliğine asla son vermez. Münafıkla ilmi mücadele ibadettir ve her zaman devam eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Nisan 2018> Daha Fazla

Şeytanın tuzakları çok zayıftır. Akılsız, zayıf karakterli olanlar üzerinde etkisi olur. Müminlerin üzerinde etkisi olmaz. Münafıkları ise tamamen kontrolü altına alır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Nisan 2018> Daha Fazla

Şeytan sevgiye, güzelliğe, iyiliğe düşmandır. Kadınların üzerindeki bu yoğun baskının da sebebi şeytanın kadın nefretidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Nisan 2018> Daha Fazla

Şeytanın etkisine giren kişi önce Müslümanlardan uzaklaşır, küfrün içine dalmaya başlar. Karakter dengesizliği oluşur. Dinden uzaklaşır, namazdan, ibadetten uzaklaşır. Küfrün içine gittiğinde orada da sıkılır. Sürekli dalgalanma içinde olur. Şeytan böyle tipleri çok bunaltır, ömürleri savrulmalarla geçer ve bu savrulma içinde ölü gibi yaşarlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Mart 2018> Daha Fazla

Allah’ın varlığı sevgidir. Tüm kainatın yaratılmasının tek amacı sevgidir. Sevgi her şeyi çözer. Sonsuz mutluluktur. Dünyadaki en büyük zevk sevgidir. Şeytan ise dünyanın en büyük acısı olan nefrete insanları çekmeye çalışır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Mart 2018> Daha Fazla

Din olmadığında şeytan devreye girer. Şeytanın etkisine giren insanın ruh halinin sağlıklı olması mümkün olmaz. Tüm hareketleri dengesizdir. Hayat gayesi olmadığında insanlarda hayata küsme, sevdiklerine küsme, intihar eğilimi gelişiyor. Gayesizlik insanın tüm hayat enerjisini elinden alır. İnsana hayat enerjisi kazandıran Allah sevgisi, Allah’ın büyüklüğünü anlamak ve imandır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mart 2018> Daha Fazla

Aklı sadece samimiyet geliştirir. Şeytan çok bilgilidir ama akılsızdır. Akıl, Allah’a bağlıdır. Samimi olduğunda akıl sürekli mükemmel olur. Akıl, Allah’tan sürekli akan bir sistemdir. Samimi olduğunda o akış hiç kesilmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Mart 2018> Daha Fazla

İnsanların bir kısmı şeytandır, şeytan olarak görevlendirilmiştir. Onlar ins şeytanlarıdır. Bunlar insanlar arasında gezer, ama halk farkına varmaz. Münafıklar da böyledir. Negatif unsurların olması ise Müslümanlar için her zaman faydalıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Şubat 2018> Daha Fazla

Münafıklardan sadece insi şeytanlar etkilenir. Onlar münafıklarla arkadaş olur. Münafıklar dindar gibi, dürüst adam gibi görünmeye çalışırlar. Onların bir maskesi vardır. Şeytan Müslüman maskesi takarak gelir. Kuran’dan bahsederler, Allah’ı anarlar, Müslüman gibi konuşurlar. Kendileri gibi olan insi şeytanlar da onlara aldanır ve yanlarına gider.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Şubat 2018> Daha Fazla

Akıl olmadan sırf zeki olmak faciaya sebep olur. Münafıklar çok zeki ama çok ahmaktırlar. Şeytani zekaları vardır, ancak ultra ahmaktırlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Şubat 2018> Daha Fazla

Dünya metafizik bir ortam. Dünyanın en başından en sonuna kadar şeytanla müminlerin ilmi mücadelesi var ve devam edecek. Bu mücadelede şeytan takımının batıl peygamberi olur, müminlerin de hak peygamberi olur. Deccal, şeytan takımının sahte peygamberidir. Müminler sevgiyle, barışla, ilimle, irfanla din ahlakının güzelliğini dünyaya hakim eder. Deccaliyet ise kan dökerek zulmü hakim kılmak için uğraşır. Deccaliyet zahiren müminlere oranla daha büyük ve güçlü gibi görünmesine rağmen kaderde yenilmiş olarak yaratılmıştır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Şubat 2018> Daha Fazla

Müslüman hayırda acelecedir. Hayır olan ertelenmez. Şeytan güzelliğin ve iyiliğin ertelenmesini ister. Merhamet göstereceksin, ertele der. Affedeceksin, ertele der. Şeytan hep ertelemecidir. Müslüman ise iyiliği hemen o an yapar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Şubat 2018> Daha Fazla

Bağnazlık şeytanın bir oyunudur, şeytanın dinidir. İslam Kuran’ın dinidir. İslam dini arı ve tertemiz nur gibi dindir. Bağnazlık ise süt ile zehrin karışması gibidir. İslam dini görgü, neşe, kalite, sevinç, mutluluk, sevgi ve huzur dinidir.
Samimiyetin tek amacı sevgidir. Güzel gördüğümüz her şeyin amacı sevgidir. Şeytan bunu öldürmeye çabalıyor. Darwinist kesimde de ortodoks kesimde de sevgiyi ortadan kaldırma isteği var. Tüm gücümüzle buna karşı ilimle irfanla engel oluyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ocak 2018> Daha Fazla

Münafık şeytanın beden bulmuş halidir. Münafık atakları Müslümanlara yönelik şeytan ataklarıdır. Bu ataklar müminlerin imtihanının kalitesinin artmasına vesile olur. Münafıklar müminlerin daha güçlenmesine, daha kenetlenmesine vesile olur. Münafıkların her saldırısı müminler için nimettir. Allah her şeyi hayırla, hikmetle yaratır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ocak 2018> Daha Fazla

Mutluluğu kıskanma şeytanın Hz. Adem’i kıskanmasıyla başlıyor. İyi insanlar bilecek ki mutlaka onlarla uğraşan olacak. Allah bu dünyayı öylesine yaşayalım diye yaratmıyor. Mümin her an dikkati açık, her an teyakkuzda olacak şekilde yaşamakla yükümlüdür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ocak 2018> Daha Fazla

Şeytanın iddiası insanlar birbirini sevmeyecek, Allah’ı sevmeyecekler. Acımasız, bencil, sevgisiz, merhametsiz olacaklar, kan dökecekler diyor. Şeytan tüm gücüyle kendini haklı çıkarmak için insanlara sevgisizliği dayatıyor.
Sevgi nefes alıp vermek gibi hayatın temelidir. İblis sevgiyi insanların elinden almış, asıl şaşırılacak olan bu. Sevgi aranarak bulunacak bir şey olmamalı. Sevgi dağa taşa her yere hakim olmalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ocak 2018> Daha Fazla

Sevgi kelimesinin bu kadar az kullanılması dünyanın başındaki en büyük belalardan biridir. Dünyanın en hayati konusu olduğu halde, şeytanın etkisiyle en az kullanılan kelime sevgidir. Siyasiler, yazarlar, aydınlar, gençler herkes sevgiyi mutlaka gündemde tutmalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ocak 2018> Daha Fazla

Şeytanın zeki olması Müslümanların azminin güçlü olmasına ve bereketine vesile olur. Karşı tarafta şeytanın zekası olmasa Müslümanın ufku, aklı, azmi, tedbir alma gücü zayıf kalır. O zaman da imtihanın kalitesi düşer. Şeytan ve münafıkların her atağı Müslümanların canlanması, kenetlenmesi, tedbir gücünün artması için çok hayatidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ocak 2018> Daha Fazla

Münafığı ilmen yenmek demek şeytanı yenmektir. Münafığı ilmen yendiğinde Allah adına zafer kazanmış, şeytanın Allah hakkındaki tüm iddialarının geçersizliğini dünyaya göstermiş olursun. Münafık alametlerini anlatırsan münafık lamba gibi yanıp sönmeye başlar ve dünya ona dar olur. Bu yüzden münafık, münafık alametlerinin anlatılmasını hiç istemez. Münafık alametleri her anlatıldığında şeytan kendini yerden yere atar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ocak 2018> Daha Fazla

Dini zorlaştıran şeytandır. Kadın nefretini geliştiren de şeytandır. Bu oyunla hem kadınları dinsizliğe çekiyorlar, hem insanları dünyanın en güzel ahlaklı insanı olan Peygamber’den uzaklaştırıyorlar, hem de dine karşı olmalarına sebep oluyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Ocak 2018> Daha Fazla

Münafık hem Kuran’la konuşur hem kendini dindar gibi göstermeye çalışır hem de dinle, ayetle, hadisle haşa alay eder. Şeytanın alaycılığı münafıklarda vardır. Münafıklar da şeytan da yalancıdır, münafıklar da şeytan da kibirlidir. Münafıkların yüzüne adeta teneke çakılmış gibidir. Şeytan da aynı haysiyetsizliğe sahiptir.
Münafık tıpkı şeytan gibi büyüklük ve azamet duygusuyla aklını kaybetmiş bir mahluktur. Şeytan münafığın bedenini kullanır. Münafığın beynini tamamen şeytan yönlendirir.
Seveni de sevileni de Allah yaratır, ikisi tektir. Allah ikisini mutlaka birleştirir, mutlaka kavuşturur. Ama biri şeytan biri insansa, kavuşamıyorsan ne güzel Allah seni kurtarmış demektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ocak 2018> Daha Fazla

Şeytan her şeyin en kötüsünü, en olumsuzunu destekler. Şeytan özellikle de katili destekler, homoseksüeli destekler. Acı veren, kan döken, her türlü pisliği yapanı destekler şeytan. Lut devrinde Deccal'in hakimiyeti vardı, Deccal ta o devirde homoseksüelleri destekliyordu. Firavun devrinde de Deccaliyet homoseksüelleri koruyordu. Nemrut devrinde de din karşıtı homoseksüelleri şeytan hep desteklemişti.
Münafık haysiyetsizlik şokuna giren bir mahluktur. Yüzünde utanma, haysiyet yoktur. Tüm dünya yüzüne tükürse, ne dersen de etkilenmez, uyuşmuştur beyni. Tüm insanlar onlardan tiksindiği için, aşağılanarak insaniyetten çıktığı için haysiyetsizlik şoku içindedir. Ne Kuran ayeti, ne Müslümanların sözü, ne aşağılanma hiçbir şey onu etkilemez. Akıl almaz bir haysiyetsizlik boyutu içindedir. Şımarıklığı, arsızlığı, pisliği, haysiyetsizliği üzerinde toplamış olan münafık haysiyetsizlik şokundan insan olmaktan çıkmıştır. Münafık şeytanın iğrenç makamının en yüksek noktasıdır. Ahir zaman münafıkları da en yüksek şeytani makama gelmiş en arsız ve haysiyetsiz münafıklardır. Cehennemde de münafıkların bu kaşarlıkları ve haysiyetsizlikleri devam eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ocak 2018> Daha Fazla

Sevgi yüksek bir nimettir, yüksek bir nimet yüksek kelimelerle vurgulanır. Sevgi ve aşk başlı başına coşkudur. Sevgi cümlelerinin de daima çok coşkulu olması, en yüksek coşkuyu ihtiva etmesi gerekir. Sevgi cümlelerinden utanmak şeytandandır. Yavaşlatılmış, ağırlaşmış sevgi cümleleri gerçek sevgide yakışık almaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ocak 2018> Daha Fazla

Şeytana, münafığa imkan verilmese imtihan ve sevgi yok olur. Münafık Müslümana müthiş şevk verir. 1’se 10 eğlenir, 1’se 10 zengin olur. Dostluk bağı 1’se 10’a çıkar. Münafık, mümine benzin etkisi yapar. Mümini şevklendirir ve açar.
Kadınların sabırları, vefaları, temizlikleri, kalite ve sanat anlayışları çok yüksek. Kadınlar hem ahlak olarak hem güzellik olarak çok büyük bir nimettir. Kadın güzelliğinin ortadan kaldırılması şeytanın, dünyayı cehenneme çevirmek için, oynadığı bir oyundur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ocak 2018> Daha Fazla

Münafık Müslümanların arasına gönderilen nadide bir varlıktır. Şeytanın insanlaşmış olarak Müslümanlar arasına gönderilmesi özel bir durumdur. Bunu gördüğümüzde Kuran’daki münafık ayetlerinin uygulanması ibadetinin vakti gelmiş olur. Münafıklarla ilmi mücadele namaz, oruç gibi tüm Müslümanlara farzdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Aralık 2017> Daha Fazla

Küfür ve münafık oyunu yoksa imtihan yoktur. İmtihanın en değerli safhası münafık saldırısıdır. Kuran’da küfürle ilmi mücadeleden daha çok münafıklarla ilmi mücadele anlatılmıştır. Münafık Müslümanım diye ortaya çıkıp Halifeleri, Ehli Beyti şehit eden bir mahluktur. Şeytanın insan şekline girmiş olduğu ve Kuran ayetlerini kullanarak mücadele ettiği için fitnesi büyüktür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Aralık 2017> Daha Fazla

Münafıklar şeytanın ruhunu taşıdıkları için çok azgın ve kibirli olurlar. Şeytan nasıl cehennemde de azgınlığına devam ediyorsa münafıkta da bir durulma olmaz. Münafık yüzsüzdür, aşağılanmaktan etkilenmez, haysiyetsizdir. Herkes münafıklardan tiksinir, iğrenir, aşağılık olduklarını herkes bilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Aralık 2017> Daha Fazla

Dini yaşanmaz hale getiren şeytandır. Şeytanın iddiası insanların Allah’ın kıymetini bilmeyeceğidir. Bu iddiasını gerçekleştirebilmek için insanları dinden uzaklaştırmanın her yolunu deniyor. Darwinizm’le saldırdı, ilmen çökerttik. İngiliz Rumiliği ile saldırdı, gereken ilmi cevabı verdik. Bağnazlıkla saldırdı, Kuran ile geçersizliğini ispat ettik. Şeytanın bu oyunlarına karşı bu yüzyılda Müslümanlar zafer kazanacak. Bu yüzyılda şeytanın yenilmesine tüm dünya şahit olacak inşaAllah.
Şeytanda din, Kuran terbiyesi yoktur. Arsız ve pişkin bir üslup kullanır. Ahmakça haşa Allah’a akıl verir. Üslubu çok züppedir. Münafıklarda da bu arsızlık aynı şekilde vardır. Büyüklenirler ve kendilerinin hayırlı olduğunu iddia ederler. Oysa her anları şerdir.
Şeytanın en hoşlanmadığı şeylerden biri sanat, kadınlar ve sevinçtir. Hem faşist hem komünist ideolojilere sevgisizliği, sanatsızlığı, donuk ve neşesiz bir hayatı öğretir. Aynı şekilde gelenekçi Ortodoks sistemde de sanat karşıtlığı şeytanın telkiniyle hakimdir. Mehdiyet devri ise sanatın en yüksek noktada yaşanacağı bir dönem olacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Aralık 2017> Daha Fazla

Münafıklar Müslümanların arasındaki şeytanlardır. Münafık şeytanın ete kemiğe bürünmüş halidir. Şeytan hadi başla dediğinde görevine başlar. Münafıklar Allah’ın Müslümanları imtihan etmesi için özel görevlendirilmişlerdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Aralık 2017> Daha Fazla

Münafıkların, Müslümanlarla uğraşması Müslümanın makamının yücelmesi içindir. Allah her Peygambere cinlerden ve insanlardan münafıklar musallat etmiştir. Musallat olan her münafık müminlerin kardeşliğini muhabbetini, dostluğunu pekiştirir, bereketini güçlendirir, ufkunu açar. Mümin cennete doğru yükselirken münafık cehennemin dibine doğru gider. Bu, Allah’ın bir sanatıdır. Münafıklar tamamen Allah’ın kontrolündedir, şeytanlardan oluşan bir güruhtur. Nitelikli azgın münafık nitelikli yüksek Müslümanlara musallat edilir ki Müslümanın maneviyatı iyice yükselsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Aralık 2017> Daha Fazla

Şeytanın kadınlara kinli olmasının sebebi istemediği her şeyin kadında olmasıdır. Şefkat sabır tutku aşk sanat. Şeytan bunların hepsine şiddetle karşıdır. Bu yüzden kadını baskısı altına almak için elinden geleni yapar. Sol ideoloji içinde de sağ düşünce içinde de kadının haşa ikinci sınıf varlık olarak görülmesi şeytanın organize bir hareketidir. Sol rejimlerde kadın mekanikleşmiştir, ruhunu kaybetmiştir. Kadın erkekleştirilerek çökertilir. Bağnaz yapıda ise kadın tamamen ezilerek, aşağılanarak, insan yerine konulmayarak tamamen felç edilir.
Şeytan kadınlardan ve kadın güzelliğinden nefret eder. Bir çok rivayette kadın şeytan gibi gösterilir. Bunu insanlara ilka eden şeytandır. Şeytanla kadının iç içe gibi gösterilmesi, cehennemin %99’unun kadınlardan oluştuğuna dair hurafelerin hepsi şeytanın uydurmalarıdır.
Münafık, şeytanın ete kemiğe bürünmüş şeklidir. Şuuru kapalıdır, bilgisayar gibi kendisine yüklenmiş şeyleri yapar. Nasıl şeytanın tevbe etmesi diye bir konu yoksa, münafığın da dönüşü yoktur. Gayya kuyusunun dibine yuvarlanarak gider.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Aralık 2017> Daha Fazla

Sevgiyi bilen bir insanı bulduğunda dünyadaki en büyük hazineyi bulmuşsun demektir. Samimi sevgiyi bilen asla bırakılmaz. Eğer sevgiyi bileni bırakıyorsan Allah bir daha karşına sevgiyi çıkarmaz, seni şeytanınla baş başa bırakır. Sevgi çok ince ve detaylı akılla ortaya konan muazzam bir sanattır. Allah sevgiyi herkese nasip etmez.
Münafık elle tutulur bir şeytandır. Şeytanı görmek ve anlamak isteyen münafıkları gözlemleyerek bunu elde edebilir. Münafığın gösterdiği aptalca zeka şeytana aittir. Münafık kendinin zeki olduğunu iddia eder. Ama bu, şeytan zekasıdır ve hem dünyada mahvolmalarına hem de cehenneme gitmelerine sebep olur.
Müminin şeytanla net olarak ilmi mücadelesi için münafığın varlığı şarttır. Şeytan, iğrenç, aşağılık bir mahlukun bedenini kullanmaya başladığında ona münafık diyoruz. Münafık konuştuğunda şeytanın sesini duyuyoruz, şeytanın mantığını görürüz. Mümin münafıkla ilmen mücadele ederken doğrudan şeytanla mücadele etmiş olur. Münafıkla ilmi mücadele en yüksek sevabı olan mücadeledir, çünkü deccaliyetle sıcak ilmi mücadeledir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Aralık 2017> Daha Fazla

Ruhu güçsüz olan kişilerde Deccal'in hipnoz gücü baskın geliyor. Deccal karşısındaki kişileri bu şekilde manyetik etki altına alıyor, onları kontrol edebilmeye başlıyor. Zamanla da bu kişiler robotlaşıp, Deccal'in bütün emirlerini sorgusuz sualsiz yerine getirmeye başlıyorlar. Deccal adamlarına "şurayı bombala, burada karışıklık çıkar" dediğinde hemen yapıyorlar. Ama baskın karakterli, güçlü ruha sahip, aurası güçlü olan kişilere Deccal'in bir etkisi olamıyor. Mesela Hz. İsa (as)'ın aurası çok güçlü, o yüzden Deccal'in hiçbir etkisi olmuyor. Hz. Mehdi (as)'ın da aurası güçlü olduğu için Deccal zarar veremiyor. Mehdi talebelerinin de aurası yüksek oluyor. Allah'ın onları Zer aleminde yaratması, auraları güçlü olacak şekilde. Bu yüzden Deccal Mehdi (as)'ın 313 talebesine de kesinlikle etki edemiyor. Ama şeytan ve Deccal münafıkları çok hızlı etki altına alabiliyor, ruhları, karakterleri ve kişilikleri çok zayıf ve güçsüz olduğu için. Papa'nın bugün şeytanla ilgili yaptığı açıklamalar Deccal'in bu etkisinden haberdar olduğunun bir delili.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Aralık 2017> Daha Fazla

Şeytan münafıkları bir şekilde mutlaka ana yapıya, o an dünyadaki deccali güç hangisiyse oraya, bağlar. Münafıkta akıl yoktur, sadece şeytanın ilhamıyla zekidir. Şeytan müthiş akılsız ama çok zeki bir varlıktır. Ahmak duygusallığı vardır. Allah’ı çok sevdiğini iddia eder ama aynı zamanda haşa Allah’a akıl verir. Tam bir psikopat karakteri vardır. Cehennemde dahi züppeliğinde kararlı oluyor, vazgeçmiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Aralık 2017> Daha Fazla

Münafık çok kıskançtır. İslam’a ve Müslümanlara karşı delice bir öfke besler. Müslümanların dağılmasını İslam’ın durmasını ister. Kuran’ın emrettiği konuların anlatılmasını kesinlikle istemez. Münafığı izleyerek şeytanın hangi konulara takıntılı olduğu anlaşılır. Münafık hangi konuda rahatsızlık duyuyorsa o rahatsızlık duyduğu konuyu misliyle yapmak gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Aralık 2017> Daha Fazla

Münafık şeytanın yönlendirmesiyle hareket eden bir mahluk olduğu için ne derse tersinin yapılması gerekir. Mesela Müslümanlar dağılsın diyor, aksine daha çok birlikte olup gelişip güçleneceksin. Müslümanların evini, arabasını, işini kıskanıyorsa daha fazlasına sahip olacaksın. İslam hakim olmasın diyor. İslam’ın hakim olması için kat kat daha çok çalışma yapacaksın. Münafıkla ilmi mücadele Müslümanlara bereket getirir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Aralık 2017> Daha Fazla

Münafık bir konuyu anlatmayın diyorsa o konuyu çok kapsamlı anlatmak gerekir. Münafığın rahatsız olduğu konu şeytanın feneri gibidir. Şeytan bir konudan rahatsız oluyorsa o konu hayırdır. Münafıklar ahir zaman alametlerinin anlatılmasından müthiş rahatsız oluyorlar, demek ki bu konuyu sürekli gündemde tutmak gerekir. Nostradamus’un bir sözü doğru çıktığında dünya ayaklanıyor. Peygamberimiz’in 1400 yıl önce söylediği 600’den fazla konu gerçekleşmiş durumda ama insanlar bir gaflet haliyle bu mucizeyi fark edemiyor. İnsanlara sık sık buradaki harikalığı anlatmak gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Aralık 2017> Daha Fazla

Kadın samimi olursa, Allah’tan gerçek anlamda korkup, Allah'ı gerçek anlamda severse, şuurlu bir imana sahip olursa çok güzel olur. Diğer türlü şeytanın etkisi üstüne çöker, alınganlık, gerilim, kıskançlık hepsi onu kaplar. Kadının kendisini iman gibi sağlam bir bağla Allah’a bağlaması gerekir.
İçinde bulunduğumuz ahir zamanda Deccaliyet’in atağı şiddetli. Deccaliyet insanlar üzerinde ağır etki yapıyor, şeytanın da etkisiyle şiddetli bir manyetik alan oluşturuyor. İnsanlar lakayt, az düşünen, içine kapalı hale geliyorlar. Bu yapıyı mutlaka değiştirmek gerekiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Aralık 2017> Daha Fazla

Münafık kaderde yenilmiş olarak yaratılır. Münafıkları Allah Müslümanlara özel olarak musallat eder ki makamları pekişsin. Resulullah zamanında Allah 300 münafığı Peygamberimize musallat etmişti ki velayet makamı daha da pekişsin. Münafık her yerde Müslümanın karşısına çıkan insan görünümlü şeytandır. Münafıkların konuşmaları, yazıları buram buram şeytan kokar.
Müslüman için şeytanı mağlup etmek çok önemli bir ibadettir. Bu yüzden müminler insan şekline girmiş münafıkla karşılaştığında fitneyi tam etkisiz hale getirene kadar ilmen mücadele etmekle sorumludur.
Şeytanla karşılaştığında onunla ilmen mücadele etmemek uygun olmaz. Şeytan ayağına gelmişse onunla mücadele etme ibadetinin vakti gelmiştir. Bu müminin mücadelesi akılla, ilimle, irfanla, hukukla olur. Münafık, şeytanın üzerine çöktüğü bir varlıktır. Bu yüzden münafığın her cümlesini, her tavrını çok iyi takip etmek gerekir. Bunların hepsi şeytanın vahyidir. Mümin bunların hepsini tek tek tespit edip inceler.
Şeytan, insanların Allah’ı terk edeceklerini iddia ederek ortaya çıktı. “Kullarını saptıracağım” dedi. Münafık da bu çirkin ahlaka sahiptir. Müminlerin Elçi’yi yalnız bırakmasını ister ve var gücüyle müminlerin elçinin etrafından dağılması için uğraşır.
Münafık İslam’ı anlatmak için kitap dağıtmaz, sadece şeytanın vahyini dağıtır. Yüzeysel gibi görünen şeylerin içinde Allah’ın işaretleri vardır. Allah münafığın üzerinde şeytanın ahlaksızlığını bize gösteriyor. Kuran’a bakarak bunların ne kadar karaktersiz, kahpe ve alçak olduğunu görün diyor. Münafığın yazılarındaki her satır şeytanın ahlaksızlığını tanımak açısından çok önemlidir.
Münafığın dilinden şeytanın vahyini görürüz. Şeytan münafığın etini kemiğini kullanır. Şeytan onun bedeninde olduğu için, bilim adamının kobayı incelemesi gibi bu mahluklarda şeytanı inceleriz. Nitelikli münafığın üslubundan şeytan hangi noktalarda açık görüyor, hangi konuları önemli görüyor, neleri öne çıkarıyor hepsini görürüz. Nitelikli münafığın her sözü şeytanın vahyidir.
Münafık, İslam alemi ve Müslümanlar için hayati bir konudur. Münafıkla karşılaşmak müminin neşesinin, sağlığının, sıhhatinin güçlenmesini sağlar. Müslümanların birlik ve beraberliğini güçlendirir. Münafığı kısaca değil yıllarca değerlendirmek lazım. Nasıl bilim dünyası ilginç bir varlıkla karşılaşınca detay detay inceliyorlar, Müslüman da şeytan olan münafıkla karşılaşınca uzun uzun inceleyecek, ilmen mücadele edecek. Allah bize şeytanı tanıttığında şeytanı son katresine kadar milimetrenin milyonda bir kuyruğu kalsa dahi onunla ilmi mücadele yapmakla mükellefiz. Mümin şeytanı yakaladığında bırakmaz. Tüm gücüyle şeytanla ilmi mücadele eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Aralık 2017> Daha Fazla

Şeytan münafıkların enaniyet ve kibrini kullanarak bu ahmakları kışkırtır. Müslümanlar ise münafıkları gördükçe Kuran’ın ayetlerinin yaşandığını görürler ve manevi makamları çok yükselir.
Münafıkta çok köklü bir kibir ve büyüklük hissi vardır. Vatan kurtaran avanak edasıyla ortaya çıkarlar. Müslümanların yanındayken, sürekli Müslümanları överler, anlatırlar, hiçbir eleştiri getirmezler. Müslümanların yanından ayrılır ayrılmaz var güçleriyle Müslümanları dağıtmaya uğraşırlar. Neden Müslümanları dağıtmak istiyorsunuz diyoruz? Homoseksüellik, Darwinizm, materyalizmin zayıflamasını istemiyoruz diyorlar. Şeytanla aynı görevi üstleniyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Kasım 2017> Daha Fazla

Münafık şeytanın sevkiyle hareket eden bir varlıktır. Müslümanları kendince her noktada durdurmak, İslam’a hizmeti engellemek için atakta bulunur. Münafık Müslümanlardan ayrıldığında küfrün içine veya kendi hayatına gitmez, tüm vaktini Müslümanları kendince engellemeye ayırır. Bunun için de ilk adım olarak Müslümanları dağıtmayı hedef edinir. Zayıf olduğunu gördüğü kişileri kendi pis dünyasına çağırır. Bir yandan da en etkili gördüğü Müslümana sürekli atak yapar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Kasım 2017> Daha Fazla

Münafık olmasa Müslümanların manevi gücü anlaşılmaz. Münafık Müslümanların içindeyken kıyıda köşede durur, mücadeleden kaçınır. Müslümanların yanından ayrılınca birden üzerine şeytani bir gayret gelir. Münafıklıkla mücadele şeytanın aklıyla Müslümanın aklının çatışmasıdır. Münafık şeytani zekadır. Münafığa atağa geçtiğinde aniden şeytanın zekası verilir. Eskiden ahmak olan münafığa şeytanın zekası verildiği için bir güç gibi görülür. Halbuki şeytanın aklı zayıf olduğu için akılsız ve ahmaktır. Zekası vardır, aklı yoktur. Münafık da zeki gibi görünür ama her atağı ahmakçadır. Bu yüzden münafıklar muhakkak mağlup olurlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Kasım 2017> Daha Fazla

Şeytanın etkisi bir iç telkin şeklinde olur. Mesela kaza geçirmiş bir insan vardır, yardım edilmesi gerekiyordur. Şeytan, “başını belaya sokarsın bulaşma” der. Şeytanı dinlediğinde vicdansızlık yapmış olursun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Kasım 2017> Daha Fazla

Müslümanlar çok nurlu ve temiz, münafıklar ise her türlü ahlaksızlığı yapmaya yatkın, patolojik ve pistir. Küfür, münafığa kıyasla daha tembel ve çekingendir. Münafık daha azgın, daha gözü dönmüş, daha detaylara girerek saldıran bir yapıdır. Münafıkla mücadele şeytanla yapılan bir mücadeledir. İslam ahlakının hakimiyeti yaklaştıkça şeytanın yani münafıkların atakları artacak, son noktada münafıklar ve şeytan tamamen yenileceklerdir.
Münafık ölü bir varlıktır. Şeytan elektromanyetik bir güç gibi içine girer ve Müslümanların aleyhine onu hareketlendirir. Müslümanlara bu şeytani atak olduğunda Müslümanların savunma gücü ve bereketi, akıl açılması olur. Müslümanların birbirleriyle olan anlaşmazlıklarını ortadan kaldırır. Kenetlenip toplu, aktif, güzel hareket etmelerini sağlar. Bu yüzden münafık atağı Müslüman için çok büyük bir hayır ve nimettir. Münafıklarla yapılan ilmi mücadele Müslümanların şevkinin, coşkusunun ayyuka çıkmasına vesile olur.
Şeytan Allah tarafından yaratılmış mekanik sadece kötülüğü ve negatifliği bilen bir zekadır. Bilgisayarın içindeki elektronik devre gibidir. Münafık da şeytanın hulul ettiği boş bir makina gibidir. Münafığın bağımsız zekası yoktur, şeytanın ona söylediklerini aktarır. Şeytan da sadece Allah’ın kodlamış olduğu cümleleri kurabilir, tam o kadar konuşabilir. Dolayısıyla şeytan kontrollü negatif bir güçtür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Kasım 2017> Daha Fazla

Münafık angut ve keriz olduğunu şeytan ona bilgi vermeden anlayamaz. Yıllarca İslam’a hizmet eder, sonra bir gün şeytan ona “sen enayisin” dediğinde o anda ahmaklığını anlar. İslam’a hizmetle geçen her günü acı olarak içine oturur.
Münafıklar birlik gibi görünür ama hepsi birbirinden nefret eder. Birbirleri hakkında her şeyi anlatır, öfkelerini ve nefretlerini sürekli ortaya koyarlar. Münafığı iyi izlemek de bir ibadettir. Oradan şeytanı tanımış oluruz.
Hz. Süleyman şeytanları yıllarca İslam’a hizmet ettirmiştir. Münafıklar da şeytan olarak Müslümanların yanına gelir ve İslam’a 15-20 yıl hizmet ederler. Müslümanların yanındaki vaktinin bitmesine yakın şeytan iyice üzerlerine hulul eder. Hz. Süleyman şeytanları çok iyi kontrol ediyor ve çalıştırıyordu. Hadislerde Mehdi’nin de münafıkları çok iyi çalıştırıp tam anlamıyla fikren etkisiz hale getireceği bildirilmiştir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Kasım 2017> Daha Fazla

Şeytan bağnazlıkla öyle bir kilitleme sistemi meydana getirmiş ki, “Dinden kaçtığın için kolaylık istiyorsun” diyor. Bu iddiayla ortaya çıkıldığında da iyi niyetli insanlar zorluk olmasını dinin şartı sanıyorlar. Peki o zorluğu uygulayabilir misin diyoruz, onu da uygulayamıyorlar. Oysa dinin kolay olduğunu bildiren Allah. Allah insanlara zorluk istemez.
Bağnazlık aslında koyu dindarlık adına belki de iyi niyetle yapılan ama için için insanların dinden nefret etmesine sebep olan şeytanın bir oyunudur. İyi niyetli insanlar Allah için her türlü zorluğa razı olacağı için şeytan büyük bir oyun kurarak insanları kuşatmış. Bağnazlık dinini yaşamaları durumunda insanları nefes alamayacak duruma getirmiş, insanların akın akın dinden kaçmasına sebep olmuştur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Kasım 2017> Daha Fazla

Rap güzel bir müzik türü. Rap müzikte kullanılan sözler sevgi, merhamet, dostluk, kardeşlik, barış mesajları içerdiğinde etkisi de müthiş olur. Şeytan sevginin anlatılmasını istemez. Sevgiden bahseden her cümle, her ifade şeytana ilmen balyoz indirmektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Kasım 2017> Daha Fazla

Şeytan İslam dışı her konuyu sanki İslam'da var gibi göstererek insanlara çok büyük bir oynadı. Nerede bir anormallik varsa, hepsini insanlara sanki İslam'da varmış gibi kabul ettirdi. Şeytanın çökmesi gelenekçi İslam anlayışının çökmesiyle başlar. Şeytanın sol kolu Darwinizm, sağ kolu da gelenekçi İslam anlayışıdır. Şeytan bu tuzaklarıyla İslam alemini mahvetmeye çalışıyor. Biz tam bu aşamada devreye girerek, şeytanın bu oyununu bozuyoruz elhamdülillah.
İngiliz Derin Devleti'ni alenen şeytan yönetiyor. İngiliz Derin Devleti'nin yöneticileri trans haline geçip şeytanla bağlantı haline geçerler. Şeytanı -haşa- Allah’tan daha güçlü görürler. Şeytanın dünyadaki hakimiyeti olarak görürler. Derin devletlerin başında hep şeytan olur ve şeytan onları yönetir. Irak ve Suriye'de kan akıtılması, Mısır'ın, Libya'nın perişan edilmesi hep şeytandandır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Kasım 2017> Daha Fazla

Münafıkların bütün dikkati Müslümanlara yöneliktir. Küfür, dalalet münafıkları hiç ilgilendirmez. Şeytan münafıkları hep en hayırlı faaliyetleri yapan kişilere yöneltir. Bunun sonucunda da münafıklar bedenen çöker hastalanırlar, cehennemleri genişler, belaya adım adım adım yaklaşırlar. Müminler ise gitgide güçlenirler, gençlikleri, güzellikleri, nurları ve etkileri daha da artar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Kasım 2017> Daha Fazla

Allah münafığı Müslümanlar ibret alsınlar ve eğlensinler diye özel yaratılmıştır. Aklı alınmıştır ama içine şeytanın zekası enjekte edilmiştir. Ayette konuştuklarında dinlersin diye bildiriliyor, ama akıl almaz ahmaktır. Münafık hayatı boyunca köpek gibi aşağılanır, eşek gibi çalışır, sonunda yarasa gibi sesler çıkararak kaçar. Geride gençliğini, hayatını, Müslümanlara zenginliği bırakmış olur. Ahmaklığını, enayiliğini boynuna takar domuz gibi kaçar. Münafık ahmaklığı, 20 yıl test edilmiş onaylanmış, tescilli ahmaklıktır. Allah münafığın enerjisini, emeğini, hayatını, malını her şeyini alır müminlere verir. Geriye münafığın fosili kalır, o fosilden de Allah müminleri kurtarır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Kasım 2017> Daha Fazla

Şeytan ve deccaliyet sürekli kan dökülsün ister. Bunun için de mutlaka bir bahane bulurlar. Deccaliyetin derdi toprak değildir, derdi kandır. Kana doymaz, sürekli cinayet işlensin ister.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Kasım 2017> Daha Fazla

Allah münafıkları özel yaratır. Çok tiksinti vericidirler ve aşağılık varlıklardır. Tam beyinsizlerdir ama şeytan onlara etki ettiği için şeytani bir zekaları vardır. Münafık Allah’ın özel yarattığı bir zombidir. Ortaya çıkarken Müslüman gibi görünür. Peygamberimiz döneminde İslam’ı kullanarak ortaya çıkıyorlardı. Haşa Peygamber’in merhamet etmediğini, kendilerinin ise merhametli, adil ve şefkatli olduğunu iddia ediyorlardı. Peygamberimiz’i Müslümanları mücadeleye çıkarıp vefatlarına sebep olduğunu iddia ediyorlardı. Oysa Müslümanlar mazlumları korumak için mücadeleye şevkle koşuyorlardı. Münafık çok ahmak ve beyinsiz olduğu için dini kullanarak imanı zayıf olanları etkilemeyi amaçlıyorlardı.
Ruhun, aklın ve vicdanın gücü büyüktür. Şeytanın gücü ise zayıftır. İnsan vicdanına teslim olduğunda şeytanın o kişi üzerinde hiçbir etkisi olmaz.
Deccal şeytanın bir yansımasıdır. Şeytanın bir insanı kaplaması sonucu meydana gelen Allah’ın özel yarattığı bir varlıktır. İyilik adına çıkıyor gibi yapar halbuki zalimdir, alçaktır. Dinsizliği savunur. Gaddar bir yapıya sahiptir, kan dökücüdür. Ona uyan münafıklar da kan dökücü ve acımasızdır, İslam’ı ve Müslümanları hedef alırlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Kasım 2017> Daha Fazla

Müslümanda her zaman akıl galiptir. Çünkü Müslüman her zaman Allah’ın vahyi olan vicdana uyar. Vicdana uyan insan üzerinde şeytanın ve nefsin bir etkisi olmaz.
Şeytanda homoseksüel karaktersizliği ve klasik ahmak karakteri vardır. Münafık karakterinin en tepe noktasıdır. Haklı çıkmak için her yola başvuran, bunun için dini de kendince kullanan çok çirkef ve akılsız bir mahluktur.
Şeytan karakterli insanlar genellikle çocukluklarından itibaren karaktersiz olur. Münafıkların da geçmişine baktığımızda hep hırsızlık, gaspçılık, ahlaksızlık, adilik görüyoruz. Yüzlerindeki çirkeflik, iticilik, çakallık hep aynı oluyor. Müslümanların arasına geldiklerinde “tevbe ettim” dedikleri için Müslümanlar hüsnü zanla bakıyorlar ama o ahlaksızlar bir süre sonra yine mayalarına dönüyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Kasım 2017> Daha Fazla

Allah bize doğru olanı sürekli vahyeder. Bir altıncı his gibidir bu vahiy. Kalbimizde onun doğru olduğunu hissederiz. Şeytanın telkinini de kalbimizdeki sıkıntıdan anlarız. İnsana an an gelen bu vahiy yazılı veya sözlü değildir ama biliriz. Vicdan ve akıl her an yaratılır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Kasım 2017> Daha Fazla

Şeytan insanlara mantıkla yaklaşarak vicdanı susturmaya çalışır. Genelde münafıklar hem mantığın oyununa düşer hem de ahmakça teviller yaparlar. Müminler vicdanlarına teslim olurlar, münafıklar ise iradesizdir ve hep vicdana karşı olurlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ekim 2017> Daha Fazla

Şeytani amaçla yapılan olumsuz dualar o duayı eden kişiye bela olarak döner. Peygamberimiz döneminde münafıklar Resulullah ve müminler aleyhine dua eder, her ettikleri olumsuz dua kendi başlarına dönerdi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ekim 2017> Daha Fazla

Şeytan makina gibi ölü bir varlıktır. Pişmanlık duymaz. Şeytan özel yaratılmış bir makinadır. Ona uyanlar bir makinaya uymanın ne kadar büyük akılsızlık olduğunu düşünmeli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ekim 2017> Daha Fazla

Din modernliği kaliteyi ortadan kaldırır, dindarlar da cahil insanlardır diye yaygın bir yanlış kanaat var. Gelenekçi Ortodoks sistemin ortaya koyduğu model sebebiyle dindarlıkla kalitesizliğin iç içe olduğu düşünülüyor. Çünkü bu sistemin neresine bakılsa temizlikten, sanattan, güzellikten uzaklık var. İnsanlar da bu yüzden İslam’dan uzak duruyorlar. Bu şeytanın kirli bir oyunu, kirli bir başarısıdır. Bu oyunu da deccaliyet destekliyor. İngiliz derin devleti gelenekçi Ortodoks İslam’ı tüm gücüyle koruyor. Allah’ın izniyle biz bu düşünceyi yıkıyoruz. İslam dini her şeyin en kaliteli en güzeli demektir, her şeyin en güzeli bir araya geldiğinde ona din denir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ekim 2017> Daha Fazla

Münafıkların, Müslümanlara en büyük hizmetlerinden biri deccaliyetin sistemini tam anlamayı ve deşifre etmeyi sağlamalarıdır. Münafığın ahmakça oyunlarını takip ederek şeytanın sistemini tam anlamıyla çözüyor ve Allah’ın izniyle ilmen çökertiyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ekim 2017> Daha Fazla

Gelenekçi İslam anlayışı, İslam’ı çökertmek için şeytanın ortaya koyduğu bir modeldir. Afganistan, Irak, Libya, Suriye ardı ardına bu sistem yüzünden parçalandı. Kuran İslamı’nın nurunu ve aydınlığını anlatarak şeytanın bu oyununu bozduk. Tüm dünya Kuran İslamı’nın ne kadar hayat dolu, berrak, kaliteli ve güzel olduğunu gördü.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ekim 2017> Daha Fazla

Şeytan ruh sahibi değildir. Ölü bir varlıktır. Zombidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ekim 2017> Daha Fazla

Dünya iki günlük imtihan yeridir. Her şeye hayır gözüyle pozitif bakmak gerekir. Allah her şeyi hayırla yaratır. Depresyonu kabul etmemek, lafını sözünü bilmeyen değersiz insanlara da önem vermemek gerekir. Kasten kızdırmaya çalışan şeytanın adamlarına itibar etmek çok yersiz olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ekim 2017> Daha Fazla

Kuran’a temiz olanlar dokunabilir ayeti abdestsiz Kuran okunamaz anlamına gelmiyor. Bu ayette anlatılan Peygamberimiz (sav) dönemindeki müşriklerin Kuran’a şeytanların karıştığı iftirasını ortadan kaldıran bir hükümdür. Allah bu ayetle Kuran’a tahir olmayanların yani şeytanların dokunamayacağını bildirmiştir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ekim 2017> Daha Fazla

Acımasız, sevgisiz, sanatı, bilimi, güzelliği yok eden şirk sistemi şeytanidir. Bu şeytani sistem Kuran'ın nuruyla ortadan kaldırılır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ekim 2017> Daha Fazla

Münafıkların varlığı ve kahpeliği Müslümana şeytanın zihniyetinin tüm girift yönlerini, şeytanın evini ilimle nasıl yıkacağını gösterir.
Şeytan hep tek yanlı konuşur, nefret diline karşı ilmi atak yaparak şeytanın zehirli dilini etkisiz hale getirdik.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Eylül 2017> Daha Fazla

Şeytan bir nevi robot varlıktır. Bir çok insan aklını kullanmadığı için şeytanın oyunlarına düşer.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Eylül 2017> Daha Fazla

Münafık iblistir. Et kemikten oluştuğu için baktığında insan zannedersin ama şeytan ruhuna tamamıyla hakim olmuştur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Eylül 2017> Daha Fazla

Kadınları aklı zayıf ve potansiyel suç makinası gibi göstererek hayatlarını ellerinden alıp onları ve hayatı çökertmeye çalışan şeytandır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ağustos 2017> Daha Fazla

Şeytan negatif zeka yüküdür, her insana o kişinin zayıflığına göre uygulama yapar. Beyne gizlice hitap etme gücü vardır, şeytan bilgiyi verir ama mümin buna direnir, yapmaz. Ama iradesi zayıf biriyse şeytanın verdiği bilgiye teslim olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ağustos 2017> Daha Fazla

Duygusallık akıllı olmayı tamamen ortadan kaldırır. Cinayetlerin ve intiharların sebebinin neredeyse tamamına yakını duygusallıktan olur. Duygusallık şeytanın bir oyunudur. Kuran'a sıkı sıkıya sarılıp dosdoğru yolda ilerlemek gerekir. Kuran'dan uzaklaşınca insan savrulur gider.
İnsanlar Batı'nın kalitesine, insana değer verilmesine, sanatına, temizliğine özeniyor. İslam ülkelerinde olması gereken bu güzelliklerin hepsi Batı'da var. Şeytan, Kuran'dan uzaklaştırarak Ortadoğu halklarını bir karanlığın içinde boğdu. O karanlığı biz kaldırıyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ağustos 2017> Daha Fazla

Şeytanın temel vasfı kibir ve inatçılıktır. Kendi enaniyetini her şeyden önemli görür. Küfür ehlinde de aynı kibir vardır. Küfür cehenneme gittiği halde pişmanlık duymaz, enaniyetini korumayı mesele olarak görür. Bu ahlaksızlığın en ileri hali münafıkta görülür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Temmuz 2017> Daha Fazla

Münafık kendini şeytana satmıştır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Temmuz 2017> Daha Fazla

Şeytan insanlardan intikam almak için fıtratı bozuyor. Kadının kadın gibi erkeğin erkek gibi olması gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Temmuz 2017> Daha Fazla

Allah doğruyu her insanın vicdanına ilham eder. Şeytan da vicdanın dediğinin tersini yapmayı söyler. Mümin vicdanına şartsız uyar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Haziran 2017> Daha Fazla

İman edenler şeytanın olumsuzluklarından, vesveselerinden etkilenmezler.
Şeytan insana her yönden yaklaşır, her yerdedir fakat etkisi zayıftır, insanlara kötülük telkin eder ama iman edenler onu dinlemezler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Haziran 2017> Daha Fazla

Şeytanın Darwinizm tuzağı ile insanlar bencil, saldırgan ve şiddete eğilimli hale geliyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Mayıs 2017> Daha Fazla

Şeytan imtihanın mühim bir unsurudur. Şeytan olmadığında imtihan ortadan kalkar. Ölüme kadar şeytanın telkini vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mayıs 2017> Daha Fazla

‘Nefret insanları’ nefsini kontrolde güçsüz kalmış, şeytana yenilmiş insanlardır. Bu kişilere doktor gibi yaklaşmak gerekir. Doktorun hastayı tedavi etmesi gibi ‘nefret insanlarına’ şefkatle yaklaşıp onları tedavi etmek lazım. Bu insanlar da manevi hastadır.
Vesvese insana hep gelir. İman vesveseye karşı mücadelenin adıdır. Nefsin saldırır, şeytan saldırır, kafandan bin şey geçer sen ona karşı direnirsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Mayıs 2017> Daha Fazla

Irkçılık "benim, bana ait, benim mülküm" demek için geliştirilmiş bir düşünce. Benim ailem diyor ama onları mülk olarak görüyor. Bu egoizmin topluma yansıması ise ırkçılığı ortaya çıkarır. Irkçılık milli egoizmdir ve şeytanın fikren mağlup edilmesiyle kökten bitecektir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Mayıs 2017> Daha Fazla

Şeytan dikkat dağıtabilir, unutkanlığa sebep olabilir, bilinçaltına kötülük fısıldar. Aklı ve imanı güçlü olan bunlara karşı net tavır koyar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Mayıs 2017> Daha Fazla

Öfkeyi komik ve küçük düşürücü görmek gerekir. İnsan öfkelenerek kendini küçük düşürmemeli. Öfkeyi yenmek şeytanı yenmektir. Öfkelenmemek ibadettir. Mümin tevekkülle, sabırla hareket ederek öfkeye kapılmaz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Mayıs 2017> Daha Fazla

Mehdi cemaatinden çıkan nitelikli münafıktır ve bu münafıklar deccal numunesidir. Hadiste 30 kadar deccal çıkacağı bildirilmiştir. Şeytan şeytanla kolay bağlantıya geçer. Nitelikli münafıklar da derin devletinin izini bulmakta adeta bir köpek gibi iz gösterir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mayıs 2017> Daha Fazla

Şeytan Darwinizm kanalıyla insanlarla adeta alay ediyor. Herşeyi tesadüfle açıklamak bilim değil, mantık çöküntüsüdür.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Nisan 2017> Daha Fazla

Şeytan Darwinizm kanalıyla insanlıkla adeta alay ediyor. Darwinizm şeytanın dini gibidir, insanları adeta esir etmiştir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Nisan 2017> Daha Fazla

Şeytan insanları yorgun ve bitkin hale getirmek ister. Bu bitkinliğe karşı mücadelenin adı imandır. Bitkinliğe teslim olursan seni esir alır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Mart 2017> Daha Fazla

İnsanların bir kısmı sevgiyi, tutkuyu, iman derinliğini bilmedikleri için insana benzeyen ama insanlığı bilmeyen şeytani varlıklar oluyorlar. Bazı insanlar da sevgiyi bilmeyenlerin ahlaksızlığına şaşırıyorlar. Şaşırılacak bir şey yok, nefret dolu insandan nefret akar, güzellik değil.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Mart 2017> Daha Fazla

Her varlığın nasıl bir vazifesi varsa insi şeytanların da vazifesi hasetlik, kıskançlık, kavrukluktur. Bunların hayatı sürünmekle geçer.
Bir insan sevgiyi kaybetmiş, nefret ile dolmuşsa insanlığını kaybetmiş, bir nevi şeytan olmuştur. Böylelerinin sözleri mümini daha da şevklendirir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Şubat 2017> Daha Fazla

Şeytan insanların birbirine düşmesi için dünyaya sevgisizlik büyüsü yaptı. Bu büyüyü ısrarla Allah'tan ve sevgiden bahsederek kıracağız.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Şubat 2017> Daha Fazla

Şeytanın en çok karşı olduğu konu sevgidir. Sevgiyi ve güzelliği yok etmek hedefindedir. Nefret ve şiddet filmleri bilmeden buna hizmet eder.
Şeytanın varlığı, aksilikler gibi görünen tüm olaylar müminin aklının, kişiliğinin oturması ve gelişmesi için mutlaka gereklidir.
Hadislerde şeytanın Mehdi'nin ayaklarının altında manen öleceği bildirilmiştir. Şeytanın fitnelerini Mehdi ortadan kaldıracaktır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Şubat 2017> Daha Fazla

Şeytan hep insanların ayağını kaydırmak ister. Münafık da müminlerin birliğinin bozulmasını, işlerinin başarısız olmasını ister.
Allah Kuran'da münafıkların ahlaksızlığını, oyunlarını çok kapsamlı anlatmıştır. Münafık şeytani, marjinal, garip bir mahluktur. Münafığın mantıklarıyla şeytanınki tamamen aynıdır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Şubat 2017> Daha Fazla

Şeytan insanları marjinal olmaya çekiyor. Mesela Karun çok marjinaldi, Samiri de münafıklarda da bu ortak bir özelliktir, mantıkları anormaldir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ocak 2017> Daha Fazla

Her gün sevgiyi hatırlatmamız, şeytanın her gün yaptığı düşmanlık eylemine karşı en güzel cevaptır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ocak 2017> Daha Fazla

Münafık kendine zarar gelmesin diye kesintisiz müslümanlara iftira atarak, kendince kusur bularak yaşamaya çalışır, aynı şeytan gibidir. Münafığın bedenine şeytan hulul etmiştir, müslümanları meşgul etme konusunda şeytani bir yeteneği vardır.
Münafık şeytanın insan suretine girmiş, insanlar arasında dolaşan bir halidir, müslümanların münafıklara karşı çok dikkatli olması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ocak 2017> Daha Fazla

Neşe, sanat ve güzellik olmayan İslam iddiası, İslam'ın haşa bitmesi için şeytanın oynadığı bir oyundu. Bu oyunu biz bozduk.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ocak 2017> Daha Fazla

Şeytan insanlara Darwinizm ve materyalizm ile pusu kuruyor. Bu tuzağa düşenler bencil, saldırgan, şiddete eğilimli hale geliyor.
Ruhu şeytana esir olan nefret insanı olur, nefret dışında bir şey ifade edemez olur. Artık o insanlıktan çıkmış, bir nevi hayvan olmuştur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ocak 2017> Daha Fazla

Kuran'a göre abdest de namaz da kolaydır. Zorlaştırarak insanları namazdan uzaklaştırmış oluyorlar. Dini zorlaştırmayı takva zannediyorlar. Tam tersine şeytanın oyununa geliyorlar. Allah dinin kolay olduğunu bildiriyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Aralık 2016> Daha Fazla

Münafıkta sabır ve tevekkül şeytanın etkisiyle iptal olmuştur. Bu yüzden olaylardan çok olumsuz etkilenir, kolaylıkla sinir krizine girer.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Aralık 2016> Daha Fazla

Sevgi yerine kini, intikamcılığı, kibri insanlara sevdirmek şeytanın oyunudur. Hayret edecek şekilde bazı insanlar bu itici hali kabulleniyor. Müslümanlar sevgiden bahsettiğinde sanki anormal şeyden bahsediliyormuş gibi tepki veriyorlar. Sevgisizliği böyle kabullenmeleri şaşırtıcı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Aralık 2016> Daha Fazla

Deccal kendisinin Peygamber olduğunu iddia ederek ortaya çıkar. Şeytandan ilham alan biridir. Şeytanın ilhamıyla cinayetleri yönlendirir.
İngiliz halkı masumdur. İngiliz derin devleti ise münafıklardan ve şeytani ahlaklılardan oluşan karanlık bir yapıdır, asıl hedef bu olmalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Aralık 2016> Daha Fazla

Şeytan insanı en olmadık kuruntulara düşürerek tahrip eder münafık da tıpkı şeytan gibi zihni, mantığı, çevreyi her şeyi bozar ve tahrip eder.
Münafık şeytan ruhlu olduğu için eşyayı, sevgiyi, dostluğu, hizmeti, müminleri her şeyi tahrip etmek ister.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Aralık 2016> Daha Fazla

Şeytan münafığın bedenini tamamen kontrol altına almak için çok yoğun baskı yapar, bu yüzden münafık adeta deli gibidir.
İns şeytan olan münafık çok aktiftir. 1 tane münafık dahi Müslümanların başına bela olur. Peygamberimiz döneminde 1 münafığın etrafında 300 kişi toplanmıştı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Aralık 2016> Daha Fazla

Şeytan insanların tüm zaaflarını, eksik yönlerini bilir, bu yüzden de münafıkları nasıl kullanacağını çok iyi bilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Aralık 2016> Daha Fazla

Şeytan müslümanların elinden müziği, sanatı, bilimi, güzelliği almıştı. Kuran'da helal olan tüm bu güzellikleri yeniden Müslümanlara kazandırdık.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Aralık 2016> Daha Fazla

Münafık şeytanın yönlendirmesiyle bitmek bilmeyen bir atak içindedir. Her istediği yapılsa ertesi gün yeni bir sorun çıkarır.
Münafığın üzerine şeytan çöktüğünde bedeni adeta hayvanlaşır. Bakışlarındaki boşluğa Kuran'da özel olarak dikkat çekilmiştir.
Münafık şeytanla bağlantıda olduğu için ruhu sürekli gergin ve rahatsızdır. Bir türlü sakinleşmez, sık sık yeni kargaşalar oluşturur.
Münafık yarasa gibidir, karanlıkta gizli planlar yapar. Şeytanlarıyla bağlantıya geçer. Oysa yaptığı her planı Allah yaratmıştır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Aralık 2016> Daha Fazla

Münafık sükuneten hoşlanmaz. Dengesiz, gerilimli, kavgacı, stresli bir ortam ister. Çünkü şeytan münafığın ruhunda sürekli anarşi meydana getirir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Aralık 2016> Daha Fazla

Münafıklarda şeytan zekası olduğu için şeytani bir yetenek oluşuyor. İngiliz derin devleti de münafıkları şeytan ordusu gibi kullanıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Aralık 2016> Daha Fazla

Münafıkların kaderde sayısı bellidir. Kuran'da şeytanın samimi kullara etki edemeyeceği, sayısı belirlenmiş kişileri saptıracağı bildirilir.
Münafığın şeytana teslim olması ve şeytanın etkisine girmesi mucizevi bir olay. Aslında şeytanın etkisi zayıftır ama münafık şeytana teslim olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Aralık 2016> Daha Fazla

İnsanların çoğu milyonlarca zombinin içinde yaşadığını fark etmiyorlar. Kavga ettikleri insanların bir nevi zombi olduğunu bilmiyorlar. İnsan görünümlü, ruhunu şeytanın ele geçirdiği zombiler dünyanın dört bir yanında belaya sebep oluyorlar. Bu, imtihanın özel bir parçasıdır.
Münafık şeytanın kışkırtmasıyla sürekli fitne halindedir. Bir türlü sakinleşmez. Tam sakinleşti denilir bir delilik daha yapar.
Münafık bir nevi yaşayan ölüdür. Bedenini şeytan kullanır. Ayette "ölüm baygınlığı çökmüş gibi bakarlar" ifadesi de buna işaret etmektedir.
Münafıklar insi şeytandır ve bu insi şeytanların zayıf kişilikli, akılsız çok fazla yancısı vardır. İngiliz derin devleti hepsini kullanır.
Şeytanın müthiş bir kandırma gücü vardır. Münafıkta da bu kandırma gücü görülür. Münafık ruhu ve aklı zayıf olanları etki altına alır.
Şeytan çok züppe ve çakaldır. Münafığın züppe ve çakallığının sebebi de şeytanın ruhunu esir almış olmasıdır.
Müslüman halim selim, aklı başında, munis olur. Münafık ise hayret edilecek şekilde şeytani bir varlıktır. Münafıkta şeytani hareketlilik, uyanıklık, züppelik ve deli cesareti vardır. Şeytan münafığın ruhunu esir alıp bedenini makina gibi kullanır.
Anlamsız boş sözlerle insanın beynini meşgul edecek, iç dünyasını felç edecek her türlü boş işten kaçınmak gerekir. Bunlar şeytanın oyunudur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Kasım 2016> Daha Fazla

Şeytan itaatsizlik, çatışma ve anarşi ister. Mutlaka bir kargaşa çıkarmak ister. (Araf Suresi, 12-13: (Allah) Dedi: "Sana emrettiğimde, seni secde etmekten alıkoyan neydi?" (İblis) Dedi ki: "Ben ondan hayırlıyım; beni ateşten yarattın, onu ise çamurdan yarattın." (Allah:) "Öyleyse oradan in, orda büyüklenmen senin (hakkın) olmaz. Hemen çık. Gerçekten sen, küçük düşenlerdensin."

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Kasım 2016> Daha Fazla

Münafık ruhu alınmış, bedeni şeytanın eline geçmiş makina gibidir. Şeytani zekasıyla yoğun Müslüman taklidi yaparak dikkat dağıtmak ister.
Münafık şüpheci olduğu ve şeytanın yönlendirmesi altında olduğu için sürekli kargaşa ve anarşi ruhu içinde yaşar, yarım saat sakin durmaz.
Münafık, şeytanın yönettiği etten, kemikten bir robot gibidir. Her yaptığı bir pislik, bir fitne içindir. Münafığın bedeni şeytanın kontrolünde bir makina gibi olduğu için robot gibi sürekli delilik, densizlik ve münasebetsizlik yapar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Kasım 2016> Daha Fazla

Münafık şeytanla bağlantıda denildiğinde insanlar flu anlatım sanıyorlar. Oysa münafık içinde şeytan olan insan görünümlü varlıktır. Münafık şeytana inanmaz, içinde şeytan olduğunun farkında da değildir. Allah aklını alıp zekasını yükselttiği için kendisini anlayamaz.
Münafık şeytanla bağlantı halinde olduğu için bedeni ve ruhu sürekli sıkıntı içindedir. O sıkıntıdan boğulacak hale gelir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Kasım 2016> Daha Fazla

Münafıkları anlatmaya İslam ahlakı hakim oluncaya kadar devam edeceğiz. Münafıklar İslam'ın hakimiyetini engelleyen şeytan ordusudur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Kasım 2016> Daha Fazla

Münafık şeytanın insan şekline girmiş halidir. Fitne, Müslümanların aleyhine faaliyet yapmakta şeytani yeteneği vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Kasım 2016> Daha Fazla

Şeytanlar münafıklara gizli çağrılarda bulunarak onları Müslümanlar aleyhinde yönlendirmek isterler. (“…Gerçekten şeytanlar, sizinle mücadele etmeleri için kendi dostlarına gizli-çağrılarda bulunurlar. Onlarla itaat ederseniz şüphesiz siz de müşriklersiniz.” Enam Suresi, 121)
Münafıklar bir nevi insi şeytandır. Münafık şeytani bir zekayla hareket edip derin devletin gücüne dayandığı için kendisini çok güçlü zanneder. Oysa münafıklar Müslümanlar karşısında baştan yenilgiye uğramış, aşağılık ve fikren ezilmiş, mağlup olmuş tiplerdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Kasım 2016> Daha Fazla

Samimi olmayan Müslümanlar İslam alemine büyük bela açtılar. Şeytan münafıkları ve İngiliz derin devletini ordusu olarak kullandı. Münafıklık hareketi ilimle, irfanla deşifre edildiğinde İslam aleminin üzerindeki bela da kalkmış olacak inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Kasım 2016> Daha Fazla

Münafıklık konusuna önem vermemek şeytana alan vermek olur. Münafık şeytanın askeridir ve en korktuğu şey deşifre olmaktır . Münafıklık konusu atalete gelmez, bugün anlatmayalım dersen verem mikrobu gibi hemen gelişmeye başlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ekim 2016> Daha Fazla

Münafık Müslümanların şeytanı teşhis etmekte kullandığı bir avcı köpeği gibidir. Onun kanalıyla tüm münafıkları ve zaaflarını öğrenmek mümkün.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ekim 2016> Daha Fazla

İbadette huzur ve akıl vardır. Eğer insan namazda, abdestte, Kuran okurken, hayır yaparken yoruluyorsa şeytan onunla oyun oynuyor demektir. Allah ibadetlerin hepsini zevk alacağımız ve kolaylık içinde olacak şekilde yaratmıştır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ekim 2016> Daha Fazla

Üst aklın İngiliz derin devleti olduğunu söylemekten kimse çekinmemeli. Müslüman yalnızca Allah'tan korkar. Doğru olan tabir üst akıl değil üst şeytandır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ekim 2016> Daha Fazla

Kadını erkekleştirmek erkekleri de kadınlaştırmak şeytanın ahlakıdır ve İngiliz derin devletinin de felsefesidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ekim 2016> Daha Fazla

Münafık zekayı kendine mahsus bir mülk zanneder. Allah'ın yarattığını bilmez. Oysa münafığın kullandığı zeka, şeytani bir zekadır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ekim 2016> Daha Fazla

Şeytanı tanımak için her mümin topluluğunun münafığa ihtiyacı vardır. Münafığın yaptığı pislikleri takip ederek şeytanın kirli mesleği görülür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ekim 2016> Daha Fazla

Münafık demek şeytanın ve derin devletinin manevi askeri demektir. Dünyada şeytanın güçlerini şu anda İngiliz derin devleti yönetiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ekim 2016> Daha Fazla

Lut kavmine homoseksüelliği öğreten şeytandır. Homoseksüelliğin felsefesi şeytanın felsefesidir. Münafık da aynı felsefeye sahiptir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Ekim 2016> Daha Fazla

Müslümanın cennetteki makamı münafıklarla, şeytanla, nefisle fikri mücadele ile yükseliyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ekim 2016> Daha Fazla

Şeytan imtihan olmamız için insanlara musallat oluyor. Şeytan bağımsız bir güç değildir. Şeytanın tüm konuşmalarını yaratan Allah'tır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Eylül 2016> Daha Fazla

Münafığa şeytan zekası hakim olur. Müslüman münafıkla ilmen mücadele ederken şeytanın zekasıyla fikren mücadele etmiş olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Eylül 2016> Daha Fazla

Bazı sözde alimler Allah'ın insanı yarattığı porselen benzeri balçığı haşa beğenmiyorlar. Cahilce maymundan gelmiş olmak daha iyi diyorlar. Şeytan da insanın yaratıldığı balçığı kendince beğenmemiş, ateşten yaratıldığı için cahilce kendisini üstün görmüştü.
Şeytanın ve küfrün olması mümin için enerji vesilesidir. Sevginin kökeninde de şeytana karşı verilen imani, manevi mücadele vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ağustos 2016> Daha Fazla

Derin devlet zihniyeti şeytanın emrinde olan bir güç olarak ortaya çıkmıştır. Yaptıkları eylemlerden de bu şeytani vasıf anlaşılır.
İnsanların şaşırma, hayranlık duyma gücünü kıran şeytanın ve deccaliyetin telkinidir. Oysa her an şaşırılacak bir mucize içinde yaşıyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ağustos 2016> Daha Fazla

Münafıkların asıl hedefi Müslümanlar olduğu için son ana kadar Müslümanlar arasında kalıp onlar arasında şeytani faaliyet yapar. Şeytan münafığı adeta bir manyetik alan gibi kaplar. Münafığın yaptığı tüm pislikleri şeytan ona ilka eder.
Müslüman dünyasının en büyük belası münafıklardır. Münafıklar doğrudan şeytanla bağlantıdadırlar, çok dikkatli olmak lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ağustos 2016> Daha Fazla

Münafık zaman zaman şeytanla bağlantıya geçen mahluktur. Öyle anlarda bakışları iyice anlamsızlaşır insani görünümden çıkar. Kuran'da münafıkların hain bakışlarına dikkat çekilmesinin anlamı da budur. Münafık iblis gibi bakarken kendisinin fark edildiğini anlamaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ağustos 2016> Daha Fazla

Şeytanda olduğu gibi münafık da mantıksız, ahmakça, zırvalama tarzında konuşur. Kendi akılsız mantığında kendini en üstün en kaliteli görür.
Münafık şeytaniyete karşı hayrandır, boyun eğicidir, nezaketli ve saygıdır. Alçaklığını ise Müslümanlara gösterir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Temmuz 2016> Daha Fazla

Dünyaperest münafıklar boş yere züppelik yapıp boş yere insanlara tepeden bakıyorlar. Boş yere de çırpınıyorlar. Zafer Müslümanların olacak. Şeytan hizbi kaybedecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Temmuz 2016> Daha Fazla

Münafıklar şu ana kadar hep bilinmedikleri için çok rahat hareket etmiştir. Şeytani zekalarıyla, şeytandan aldıkları vahiyle Müslümanlara ızdırap vermişlerdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Haziran 2016> Daha Fazla

Şeytan bir elektron yığını gibi münafığın içini dışını, her yerini sarar. Şeytan bedenine hulul eder. Yani bedenlenmiş bir şeytan haline gelir. Münafığın kendi ruhu ölür sadece şeytanın ruhu kalır orada.
Münafıkta kendinin üstünlüğünü ispat gayreti ömür boyu bitmez. Azılı manyaktır. Şeytani bir ruhla, sürekli kendini üstün gösterme peşindedir.
Münafıklar Peygamberimiz (sav) döneminde savaşa çıkmamak için, ‘hava sıcak’ ya da ‘evlerimiz açıkta’ diyerek haşa Peygamberimiz (sav)'in bunları düşünemediğini ima ediyorlardı. Münafıklar bu sözleriyle, şeytanın haşa Allah’tan daha iyi bildiğini iddia etmesi gibi Peygamberimiz (sav)'den üstün olduklarını iddia ediyorlardı.
Münafıklar enaniyetli oldukları için haşa Allah’ı yenen olmak isterler. Şeytanın özelliği nedir Kuran’da baktığımızda? Haşa Allah’ı yenen olmak. Münafıklar da hep haşa kendilerince Allah’ı yenme azmindedirler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Haziran 2016> Daha Fazla

İngiliz derin devleti İslam aleminin züppe, asi, isyankar, İslam'a Kuran'a kafa tutan, saygıyı kabul etmeyen, nezaketi kabul etmeyen, tartışmacı, egoist, bencil, ruh hastası tiplerden oluşmasını istiyor. Ki bu şeytanın kişiliğinin kısa özetidir.
Derin devletler tamamen blok olarak şeytanın emrindedir. "Üç yüz yıllık plan" dedikleri yine şeytanın üç yüz yıl önce derin devlete söyledikleri oluyor. Üç yüz yıl önce şeytan ne dediyse aynısını yapıyorlar.
Şeytan çok züppe, akılsız ve manyaktır. Homoseksüel ruhlu bir mahlûktur. Akıl almaz tartışmacıdır.
Şeytan homoseksüel, en baştaki deccalin de kendisi gibi olmasını istiyor ve o şekilde ilham veriyor. Homoseksüelliği dünyada koruyacaksın, kan dökeceksin, İslam’ı yeryüzünden kaldıracaksın, Mehdiliğinden şüphelendiğin herkesin üstüne gideceksin diyor.
Şeytanın kendisi homoseksüeldir. En başından itibaren hep homoseksüel kişilik göstermiştir. Kuran’da üslubuna da baktığımızda homoseksüel üslubudur üslubu. Cinayete yatkın, sapıklığa yatkın, asi, isyankâr, tartışmacı, kavgacı, manyak bir karakterdir.
Bütün deccaller akıl hastasıdır ve şeytan gibi şizofren, homoseksüel, tartışmacı bir ruha sahiptir. Dünyanın en büyük seri katilleri deccallerdir.
Deccaliyet fikri sisteminin tamamını, bütün eylemlerini saf olarak şeytandan alır. Başlarında bir şahıs vardır. Bu şahıs ölünce bir başkası yerine geçer. O, şeytanla bağlantıyı kuran mahlûktur.
Derin devletler ilhamını, düşüncesini, hareket tarzını, stratejisinin tamamını şeytandan alır ve kendi asrının deccaliyeti olarak ortaya çıkar, kendi asrının Mehdiyet’i ile mücadele ederler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Haziran 2016> Daha Fazla

Münafık akrep gibi ani atak yapar ve zehrini akıtabilir. Ve hasta olduğu için, şeytana dönüştüğü için bütün gücüyle ahlaksızlık ve alçaklığın, pisliğin uygulayıcısı olarak sabırsız bir bekleyiş içindedir. Onun için münafığa karşı bütün Müslümanların çok çok dikkatli olması lazım.
Münafık akrep gibi Müslüman’ı zehirleyeceği anı bekler. Onun için münafığa karşı son derece uyanık, en ufak bir hareketini bile izleyen bir tavır içinde olmak gerekir.
Şeytan akrep gibidir. Münafık da akrep gibidir. Münafık şeytandan daha avantajlıdır. Çünkü şeytan ancak beyne etki edebiliyor ama münafığın fiziki müdahale imkanı da vardır.
Münafıkla uğraşmak böyle şeytanla satranç maçı oynar gibidir. Çok dikkatli olmak lazım. Şeytanın zekası malum, oyunculuğu da malumdur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Haziran 2016> Daha Fazla

Münafık çok kinlidir. Münafığı ayakta tutmak böyle külü alıp ayakta tutmak gibi zordur. Her an devrilir münafık, dengede tutmak çok güçtür. Çünkü kalbi şeytanla ittifak halinde olduğu için ahlaksızlık, pislik yapmamak için kendini zor tutar ve en ufak fırsatta da pisliğini yapmaya gayret eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Haziran 2016> Daha Fazla

Nefis ve şeytan Allah’a düşman yaratılmıştır. Ama her ikisi de müminin cennetine vesile oluyorlar. Münafık da öyledir. Müminin cennetine vesile olur. Bu hakikati bilerek münafığa bakmak lazım.
Münafıklar şeytan gibidir. Şeytan kendini helak eder ama müminlerin cennetine vesile olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Haziran 2016> Daha Fazla

Münafığın yüzünde kin ve nefret ifadesi vardır. Şeytan ona söylediğinde bunu hemen uygular. Mesela şeytan, “Yüzünü ekşit” diyor, “Yüzüne o donuk ifadeyi ver”, “Lanet bir surat oluştur.” Münafık bunları hemen yapar. Müslüman utanır, yüzünde çirkin bir ifadeden çekinir. Allah’a sığınır. Münafık bunu seve seve yapar, hemen yapar.
Münafık şeytana karşı saygılıdır, ona teslim olmuştur, ona karşı hürmetlidir. Yani dediği bir şeyi iki kere söyletmez, hemen yerine getirir. Ama Kuran’ın hükümlerine, Peygamber (sav)’in hükmüne şiddetle karşıdır.
Münafık hayret edilecek bir reflekse sahiptir. Şeytanın söylediğini dakikasında, saniyesinde yerine getirir. Ama Allah’ın dediğini yapmaz, Kuran’ın dediğini yapmaz. Peygamber (sav)’in dediğini yapmaz. Çünkü asidir. Münafık şeytana karşı boyun eğicidir.
Münafık, Müslüman’ın Kuran’la anlattıklarına tabi olmaz ama şeytan söylediğinde hemen yapar. Şeytan bir karaktersizlik bir ahlaksızlık mı fısıldadı, hemen yapar. Hiç tereddüt etmez münafık.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Haziran 2016> Daha Fazla

Ayette şeytan, “Onları şükredici bulmayacaksın” diyor. Münafığın özelliğidir. Münafık şükretmeyi bilmez. Kanaatkar değildir. Allah ne güzel yaratmış demez. Her şeyde o pis ruh, şeytani ruh devreye girer.
İsyankarlık, anarşistlik, azgınlık münafık ruhunun vazgeçilmez özellikleridir. Şeytanla aynı özdeştir. Şeytan münafığın mürşididir.
Şeytan müminlerin huzuruna, başarısına çok haset eder. Müminlerin güzelliği, sağlığı sıhhati, başarısı, yetenekleri, ataklığı münafığın aynı şeytanda olduğu gibi çok ağırına gider. Onun için sürekli bir yerden becerebildiği kadar zarar vermek ister.
Münafık çok şirret ve çirkeftir. Züppeliğe çok yatkındır. Asilik, çakallık, isyankarlık; şeytanda olan bu kötü yapı münafığın ruhunda da vardır.
Münafığın şeytani bir enerjisi vardır. Hiç kesintisiz pislik yapar, aynı şeytan gibidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Haziran 2016> Daha Fazla

Deccaliyet münafıklığın organize olmuş, dünya çapında gizli devletleşmiş halidir. Dünyadaki en büyük derin devletle şeytan hep iç içe olur. Ve şeytan en tepeden en alta kadar etki ederek bu dev yapıyı yönetir.
Şeytan, cin şeytanlar insanın zihnine etki eder fakat etkisi fludur, münafığınki şedittir. Eğer mümin çok akıllı değilse münafık bayağı musallat olur. Ama aklın karşısında tuzun suda eridiği gibi erir münafık.
Müminlerin birbirini kırıp geçirmesinin nedeni münafıklardır. Onun için karşı ana güç, şeytandan daha şedit olan münafıklardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Mayıs 2016> Daha Fazla

Şeytan müminin oyuncağıdır. Şeytanlar Hz. Süleyman (as)'a hizmetçi olmuş durumdalardı, ne diyorsa yapıyorlardı.
İngiliz derin devletinin mensuplarının birçoğu gizli manyak, akıl hastası, ruh hastası adamlardır. Şeytanla hakikaten transa geçiyorlar ve cinnet geçiriyorlar. Şeytandan akıl almaz korkuyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Mayıs 2016> Daha Fazla

Şeytan Allah'ın dediğinin dışına çıkamaz. Cinler de Allah'ın dediğinin dışına çıkamaz. Hızır (as) da çıkamaz. Her şey Allah’ın iradesi ve kontrolü altındadır.
Allah şeytanın insanlar üzerindeki büyüsünü kaldırsın, deccalın büyüsünü kaldırsın. Allah deccalı kahrı perişan etsin. Müslümanları dünya çapında muzaffer etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Mayıs 2016> Daha Fazla

İngiliz derin devleti son derece zavallı bir yapılanmadır. Yani zavallının zavallısıdır. Şeytan son derece güçsüz bir varlıktır. Hiçbirini gözde büyütmeye gerek yok. Gözde büyütülecek olan, büyük olan, en büyük olan, sonsuz büyük olan Allah'tır.
Şeytan sıradan Müslüman’ı ezebilir ama çok güçlü imanlı olduğunda ondan çok yılar. Ona ordularını gönderir, bir şeyler yapmaya çalışır ama hiç etkisi olmaz. “İman eden kullarım üstünde senin etkin yoktur” diyor Allah.
Şeytanla savaş iman ehli için çok kolaydır. Çünkü iman ehli metafizik bir varlıktır. Gerçek iman edenler, hakkıyla iman edenler metafiziktirler. Şeytanın en korktuğu, en yıldığı adamlardır. Gerçekten imanlı insanlar melek gibidirler.
Şeytanın insanları tanıma özelliği vardır. Zeki ama zayıf, hastalıklı, kibirli, psikopat, kendini beğenmiş, dengesiz, cemiyet mikrobu tipleri şeytan bilir, gider seçer. Birbirleriyle bağlantılarını da kurar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Mayıs 2016> Daha Fazla

Hadiste bildirildiğine göre, ahir zamanda şeytan, kişinin annesi babası görünümünde gelip onu Allah’ın yolundan ayırmaya çalışacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Nisan 2016> Daha Fazla

Şeytanı bileceğiz, münafığı anlamaya çalışacağız, küfrü anlamaya çalışacağız. Müslümanlara ne tarz zarar verebilirler bunları bilmeye çalışacağız. Nisa Suresi’nin 104’üncü ayetinde bu bir ibadet olarak Allah tarafından Müslümanlara emredilmiştir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Nisan 2016> Daha Fazla

Şeytan, nefis, kavgacı insanlar, kan dökenler, savaşçılar, hırsızı uğursuzu hepsi imtihanın bir parçasıdır. “Onlar olmasaydı” diyor. Onlar her zaman olacak. İmtihanın olduğu her yerde onlar olur. Sen akıl ve irade kullanıp onlara sabırla mukabele edecek, onları yeneceksin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Mart 2016> Daha Fazla

Şeytan İslam’ı yıkmak için bağnazlığı kullanarak güçlü bir vuruş yapmış. Şeytanın etkisiyle namazı kılınamayacak, abdesti alınamayacak hale getirmişler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Mart 2016> Daha Fazla

Şeytan beyni bloke etmek ister. En güçlü etkiyi de durgunlaştırarak yapar. O zaten birçok insanın gözünde görülür. Bir atıl, durgun bakış verir. Mümin şahin gibidir. Öyle bir şeye teslim olmaz.
Şeytan insana çeşit çeşit etkiler yapar. En berbat etkilerinden birisi de durgunluk vermesidir. Mümin onu iradesiyle, aklıyla kıracak.
Kuran’ın çizgisinden çıkan kişinin muhakeme ve yargısı bozulur ve kişi kontrolden çıkar. Mümin şeytanın bu oyununa müsaade etmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Şubat 2016> Daha Fazla

Münafık pusuda yatan bir mikroptur. Verem mikrobu gibi uygun ortamını bulduğunda yeniden gelişir ve azgınlaşır. Şeytan ona sin der siner, çık der çıkar. Münafıklıktan vazgeçmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Şubat 2016> Daha Fazla

Allah aşkının elde edilmesi için mutlaka çile gerekiyor. Çilenin olması için de şeytanın olması gerekir. Şeytan da genellikle münafıkları kullanır, küfrü kullanır.
Bir şeyin zıddı olmazsa doğrusu nasıl ortaya çıksın? Şeytan olmayacak, nefis olmayacak ve biz imtihan olacağız? Güzeli göreceğiz, doğruyu göreceğiz? Bu imkansız. Yüksek sevgiyi elde etmemiz imkansız, yüksek aklı elde etmemiz imkansız. Çocukluğumuzdaki gibi kalırız, gelişmeyiz.
Allah samimi sevilmek istiyor. Gerçek sevginin, aşkın elde edilebilmesi için de çile ve şeytanın varlığı gerekiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Şubat 2016> Daha Fazla

Münafık Müslümanlığa doğru geldiğini hissederse yanmaya başlar, çok ıstırap çeker. Onun için ya bir ahlaksızlık yaparak, ya bir satılmışlık yaparak, ya küfürle bir bağlantı kurarak, ya Müslümanlara bir oyun oynayarak ya da sinsilik yaparak şeytan olduğunu kendine sürekli telkin etmeye çalışır.
Münafık şeytanla transa geçmezse bir türlü rahatlamaz. İllaki gizli bir pislik yapacak, illaki gizli karaktersizlik yapacak, illaki bir oyun oynayacak. Onun dışında ruhu ferah bulmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Şubat 2016> Daha Fazla

Kalbinde hastalık olan, gurur yapıyor, enaniyet yapıyor, kibir yapıyor. Büyüklük hissini değerli bir ibadet gibi görüyor. Hâlbuki şeytanın ifasıyla yaptığının farkında değil. Şeytani bir eylem içinde olduğunu göremiyor.
Şeytan kalbinde hastalık olanları özel tespit edip onlara saldırır. Kişi Allah’ı unutursa haberi olmuyor, üstü bir iyon tabakası gibi şeytanla kaplanıyor. Şeytan artık bırakmıyor onu. Vücuduna yapışıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ocak 2016> Daha Fazla

Münafık Müslümanların içinde Müslümanlara saldırı anını bekler. Saldırı anında bütün çirkefliğiyle, bütün adiliğiyle, şeytani unsurların lideri olarak ortaya çıkmak ister. Yani şeytanın insan numunesidir.
Münafık sürekli dilbazdır, oyuncudur. Ondan ona geçer, ondan ona, maymun gibi. Onun için Bediüzzaman, “Münafık şeytani bir zekâya sahiptir, baş edemezsiniz” diyor. “Çok eşşed bir mahlûktur” diyor. Ama hayret edecek bir şeydir, bir türlü iflah olmaz.
Şeytanın korkunç bir genel kültürü vardır. Münafıklar da bayağı kültürlü olurlar. Ama onu şeytanlık için, ahlaksızlık için, sükse için, büyüklük için, enaniyet için kullanırlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ocak 2016> Daha Fazla

Münafığa nasihat olarak Allah'tan bahset dersin delirir, küfürden uzak dur dersin delirir. Şeytan seansı gibidir. Şeytan nasıl birden delirir? O da birden delirir. Onun için münafıkla konuşurken çok dikkatli, çok itidalli konuşmak lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Şubat 2015> Daha Fazla

Şeytan özellikle zorlaştırıp İslam’ı yıktı dünyada. Dini zor göstermek çok şeytani bir metottur. Şeytanın o pis zekasının bir ürünü olarak ortaya çıktı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Şubat 2015> Daha Fazla

Şeytan başarılı bir Müslümanı devirmek ister. Faydalı bir şey yapıyorsa etkisiz hale gelmesini ister. Mesela kitap yazıyor, yazdırtmak istemez. Tebliğ yapıyor, yaptırtmak istemez. Hayırlı bir şey konuşacak, konuşturtmak istemez.
Küfürde şeytan çok çabuk netice alıyor. Yani seri neticeler alıyor, peş peşe. Öfkeyi anında en yüksek noktaya çıkarabiliyor. Adamı çekip vuruyor. Anında zulmettirebilir. Anında vefasızlık gösterttirebilir.
Müslüman dindar insan şeytanı tam kavramada zorlanıyor olabilir de, küfür çok iyi tanır şeytanı. Müslümanın şeytanla teşriki mesaisi, o kadar bağlantısı olmuyor. Çünkü her seferinde yeniyor, kaale almıyor. Mesela sabır gerektiren konularda direkt sabrediyor. Egoistlik yapılabilecek bir şeyde egoistlik hiç yapmıyor.
Şeytan ilginç bir varlık. Yani öyle hayat içerisinde insana elle tutulur bir müdahalesi pek görülmüyor. Ama daha çok duygusallığa itme, karamsarlığa itme gibi o tip yöntemler kullanıyor olduğunu anlıyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ocak 2015> Daha Fazla

Dirayeti zayıf olanlara şeytan yardım eder. Şeytan onları çeker. Ama Müslüman böyle bir oyuna gelmiyor. Şeytanın mümine gücü yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Mart 2014> Daha Fazla

Kul, şeytana uyduğunda sorumlu olur. Çünkü şeytanın hilesi zayıftır. Mümin imanıyla ona uymayacak. Dolayısıyla, “Şeytan yaptı, benim bir suçum yok.” diye bir şey olmaz. Tam anlamıyla suçlu olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Mayıs 2013> Daha Fazla

Bazen şeytan musallat olur mümin muttakiyse, halis Müslümansa. İlla onun kalbine bir kenardan girmek ister, canını yakmaya çalışır. Onun için şeksiz, şüphesiz iman çok makbuldür. Allah’a sığınmak lazım. Çünkü sadece canını yakmak için yapar şeytan, rahatsız etmek için.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Nisan 2013> Daha Fazla

Koskoca dünya kime yetmiyor, hayret insanların bu saldırganlığı. Şeytanın manyakça oynadığı bir oyuna geliyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Nisan 2013> Daha Fazla

Deccal, şeytan aynı varlıklar. Çünkü şeytan insan suretine giriyor, o şekilde deccal olarak insanların karşısına çıkıyor. İnsanlar onu normal insan zannediyor. Halbuki şeytan normalde, insi şeytan.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Mart 2013> Daha Fazla

Vesveseler insanlığı helak ediyor. Vesvese insanları boğar. Vesveseden Allah’a sığınıp muhatap olmamak en güzelidir. Düşünmemek, kaale almamak, vesveseyi adam yerine koymamak. “Arkadaş” diyeceksin, “Ben seninle ilgilenmiyorum. 10 yıl sonra gel, o zaman icabına bakarız” dersin. İlgilenmezseniz kaçar gider. Önem verirsen üstüne üstüne gelir.
Her yerde vesvese vericiler vardır. Gazetelerde vardır, radyolarda vardır, televizyonlarda vardır. Vesvesecilerden Allah’a sığınacağız. Çok dikkat edeceğiz. Vesveseyle de uğraşmayacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ocak 2013> Daha Fazla

PKK’nın eğitimine giren bir insan, şeytanın dinine girdiği için deliye dönüyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Aralık 2012> Daha Fazla

Şeytan denilen bir negatif güç var ama etkisi zayıf. Asıl olan; biz eğer vicdanımızı kullanırsak, aklımızı kullanırsak Allah bize, sürekli vicdanımıza vahyeder. Mesela biz bir şey yaparken eğer o yanlışsa bize bilgi olarak gelir o. İlham edilir. Kalbimize ilham olur. O bilgiye direnirsek vicdansızlık yapmış oluruz. Eğer direnmez de uygularsak vicdanımıza uymuş oluruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Kasım 2012> Daha Fazla

Cenab-ı Allah bize cennet derinliği versin. Cennet ahlakı nasip etsin. Ufkumuzu açsın. Şeytanın şerrinden bizleri korusun, şeytanın kötülüklerinden. Şeytan aman vermez. Şeytana karşı savaşta galip kılsın Cenab-ı Allah. Nefisimize karşı savaşta galip kılsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ekim 2012> Daha Fazla

Şeytan, ibadetleri içinden çıkılmaz hale getirip insanları dinden soğutmaya çalışıyor.

A9TV; 26 Ekim 2012> Daha Fazla

Şeytan Müslümanlara saldırdığında ilk yapacağı şey unutkanlık vermesi, bitkinlik vermesi, dikkat dağınıklığı vermesidir. Özellikle müminlerin liderlerini hedefler. İns ve cin şeytanları Allah imtihan olarak peygamberlere musallat ediyor, inşaAllah.
Şeytan ne yapıyor? Unutkanlık veriyor, yorgunluk veriyor, bitkinlik veriyor. Çünkü unutkanlık verdiğinde namazı unutturur, insana tebliği unutturur, Allah’ı unutturur, ahireti unutturur, cenneti, cehennemi unutturur. Birçok hayrı unutturur. Şeytan bu etkiyi yapıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ekim 2012> Daha Fazla

Mehdiyetle mücadele, şeytanın ana konularından biridir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Eylül 2012> Daha Fazla

Şeytan delice bir gurur ve enaniyete sahiptir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Eylül 2012> Daha Fazla

İnsan zekâsı gelişmiş bir zekâ olduğu için, eğer Allah’tan korkmuyorsa, Allah’ı sevmiyorsa zaten şeytanın etkisine giriyor. Şeytanın etkisine girince büyük bir ihtimalle de anormal hareketler yapmaya başlıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ağustos 2012> Daha Fazla

Müptezel saldırısı, alçakların saldırısı sevabı artırır. Özel olarak şeytan onlara musallat olur; onlar Müslümanlara kahpece saldırırlar ve Müslümanlar sevap kazanırlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Temmuz 2012> Daha Fazla

İnsan düşman görünür ama cin düşman çok vahimdir. Çünkü görünmüyor cin düşman. O ne yapar? Sıkıntı verir. Rahatsızlıklar verir, dikkatini dağıtmaya çalışır. Yorgunluk vermeye çalışır. Karamsarlık vermeye çalışır. Üzerine sebepsiz bir azap getirebilir.
“Böylece her peygambere, insan ve cin şeytanlarından bir düşman kıldık.” (En'am Suresi, 112) Düşman demek ki ihtiyaç. DÜŞMANI OLMADI MI BİR İNSANIN DAVASI OLMUYOR. DÜŞMAN OLACAK Kİ İSLAM’A, KURAN’A HİZMET EDEBİLESİN.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Temmuz 2012> Daha Fazla

Vesvese geldiğinde kalk mastika oyna, ne yapacaksın? Niye vesveseyle muhatap oluyorsun? İşine bak, eğlen. Enayi misin oturup vesveseyle muhatap olacaksın? Çek git dersin vesveseye. ENAYİLİKTEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL VESVESEYLE MUHATAP OLMAK.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Mayıs 2012> Daha Fazla

Sıkıntıyı insana şeytan meydana getiriyor. Durduk yere olmaz o. Şeytan elektriği kullanarak yahut onun gibi insanların bilmediği bir esatiri varlığı kullanarak, maddeyi kullanarak bunu elde ediyor. Ama yıkanır da, su içer de, hareket ederse de kurtuluyor. Kuran buna işaret ediyor inşaAllah.
Susuzluk da insanı bitaplaştırır. Yani insanın vücuduna şeytan negatif elektrik olarak yüklenir. Su içteki elektriği alır. Yıkandığında, su vücudun dışındaki elektriği alır. Hareket ettiğinde de, ayağını yere vurduğunda da vücudundaki elektrik süratle boşalır ve insan ferahlar.
Yobazlar ne diyor? “Küfrün yaptığı bir eşya yahut sapık bir insanın yaptığı bir eşya yahut bir kıyafet veyahut araba, herhangi bir malzeme yahut bir ev kullanılmaz” diyor. Allah ne diyor? “Şeytan ona her türlü eşyayı yapıyordu” diyor, Hz. Süleyman’a. Hz. Süleyman da onları kullanıyor. EŞYADA BİR SUÇ OLMAZ. ŞEYTANDA SUÇ VAR. EŞYA GANİMET, EŞYA TEMİZDİR.
Şeytan nedir? Allah’a düşman. Sapıktır şeytan, her yönden sapıktır, klasik manyaktır ve çok ciddi şekilde ahlaksızdır, küfür içindedir, her türlü sapıklığın içindedir. İnsanları da her türlü sapıklığa sürükler. Ama Hz. Süleyman (as)’a eşya imal ediyor. Onun imal ettiği eşyayı da Hz. Süleyman (as) kullanıyor. Ne olmuş oluyor? Ganimet oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Nisan 2012> Daha Fazla

Şeytan büyüsünü öyle yaptı işte. İnsanlardan imanı aldı. İman gidince insanın bünyesi çöktü, beyninin fonksiyonları bozuldu, dikkat gitti, hafıza gitti, düşünme kabiliyeti gitti, vücut hücreleri kendine saldırmaya başladı bu sefer.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Nisan 2012> Daha Fazla

Müslüman kafasını karmakarışık hale getirmeyecek. Dürüstse, iyiyse gönlü rahat olsun. Hiçbir yerde zorlukla karşılaşmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Mart 2012> Daha Fazla

Beyin rezil vesveselerle saldırmaya kalkar, aman ha! HEP ALLAH’TAN YANA, HEP HAKTAN YANA, HEP SEVGİDEN YANA OLACAĞIZ.

> Daha Fazla

Şeytan yobazlarla anlaşma yaptı, Muhammediliği ortadan kaldıracağını vadetti. Buna izin vermeyeceğiz.
Beyin, rezil vesveselerle insana saldırmaya kalkar. Biz her zaman Allah'tan yana olacağız.
Şeytanın üslubu züppe ve ahmakça. “Ben secde etmem” diyor, ağırına gittiği için. İTAAT İNSANLARIN EN AĞIRINA GİDEN ŞEYDİR. SECDE ETMEK ÇOK AĞIRLARINA GİDER. Ayakta durmayı kabul eder, rukü yarı yarıya, fakat secde çok ağırlarına gider. Şeytanın çok ağırına gitmiştir.
Keskin, net, kararlı imanı Allah beğenir. Müslüman, şeytandan gelen vesveseyi kaale almaz.
Şeytan ve iblis ordusu olmazsa biz hizmet yapamayız. Mehdiyet bunun karşısında gitgide güçlenerek etkisini artıracaktır.
Şeytanın sesi her zaman duyulur, ama Müslüman tedirgin olmaz. Sonunda galibiyet Mehdiyetindir.
Vesveseye cevap verilmez. Vesveseye “git” dersiniz. Özellikle abdest ve namaz ile vesveselere hiç cevap verilmez. Vesveseye verilecek cevap onu hiç kale almamaktır.
Vesvese geldiğinde, “sen istediğin kadar çırpın. Ben abdestimi alıyorum ve namaza gidiyorum” dersiniz ve tertemiz bir yerde gönül huzuruyla namazınızı kılarsınız.

23 Haziran 2011; A9 TV, Kahramanmaraş Aksu TV ve Kaçkar TV> Daha Fazla

ŞEYTAN BÜYÜYLE NAMAZDAN ALIKOYAR, BÜYÜYLE ALLAH’I ANMAKTAN ALIKOYAR. Kardeşlerimiz buna müsaade etmesinler. Birbirlerine karşılıklı dua etsinler. Allah Müslümanları korusun deccalin şerir fitnesinden korusun.

10 Eylül 2010; Kocaeli TV> Daha Fazla

Anti-şeytanım, şeytan eziciyim, şeytan öldürücüyüm. Yani benim vasfım bu inşaAllah.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top
iddialaracevap.blogspot.com ahirzamanfelaketleri.blogspot.com ingilizderindevleti.net