Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Mayıs 2018> Daha Fazla

İnsan sevgi, şefkat ve merhamete göre yaratılmıştır. Bunlar olmadığında insan bedeni kendini yemeye başlar, hücreler kanserleşir. Bu yüzden pozitif olan her şeyi savunacağız, negatif olan şeylere karşı da akılcı ilmi mücadele vereceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Nisan 2018> Daha Fazla

Çocuğun asıl ihtiyacı sevgi, şefkat, Allah sevgisi, merhamettir. Okullarda çocuklara derelerin isimleri, geçmişte yaşamış komutanların doğum tarihini ölüm tarihini ezberletiyorlar, ama şefkatin, kaliteli olmanın, nezaketin, görgünün, kültürün, sevginin önemini neredeyse hiç anlatmıyorlar. Çocuklara o dersleri neden aldıklarını anlatmak lazım. Kültürlü olmalarının onlara ne kazandıracağını, ne kadar sevilecek hale geleceklerini anlatsalar çocuklar okula koşarak giderler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mart 2018> Daha Fazla

Mina Başaran ve arkadaşları için çirkin sözler söyleyenler çok ayıp ediyorlar. Nereden bilecekler belki o genç kadınların hepsi cennete gitti. Nur gibi aslan gibi kızlar hepsi, şefkatle, merhametle yaklaşılması gerek. Hasut, kin dolu, nefret dolu insanlara karşı milli bir politika geliştirilmeli, sosyal medyada nefret üslubu yasaklanmalı ve bir suç olarak kabul edilmeli. Eleştiri yazılabilir ama nefret üslubuna kesinlikle izin verilmemeli. Sevgisizlik çok önemli bir mesela. Bütün kanalarda sevgi, merhamet, şefkat anlatılsın. Bu kin, öfke ve nefret kınansın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Şubat 2018> Daha Fazla

İnsanlara güzellikle yaklaşmak lazım, sevmiyorum diye gözden çıkarmak olmaz. İnsanları her halükarda eğitmeye çalışmak, acımak, şefkat duymak gerek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Kasım 2017> Daha Fazla

Her türlü manevi güzellik zorluklarla kazanılır. Sabır, cömertlik, şefkat, sevgi, merhamet hep zorluklarla kazanılan güzelliklerdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ekim 2017> Daha Fazla

Tebliğ yapılan insana ilk sevgiyle, şefkatle yaklaşılır. Dini hiç bilmeyen bir insana anlayışsızlık olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ağustos 2017> Daha Fazla

Allah'ın üstün ahlakı kadınlarda çok yoğun tecelli eder. Merhamet, şefkat, insancıllık, sabır, vefa, temizlik, incelik kadınlarda yoğundur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ağustos 2017> Daha Fazla

Romantiklik makul düşünmeyi, affediciliği, şefkati ortadan kaldırır, insanı egoistliğe götürür. Sevgi ve romantiklik bir arada olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ağustos 2017> Daha Fazla

İnsanlara, hayvanlara şefkat göstermek cennet ahlakıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Temmuz 2017> Daha Fazla

Komünist sistem sosyal adaleti baskıyla sağlamaya çalışır. Kuran ahlakına göre sosyal adalet sevgiyle, imanla ve şefkatle sağlanır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Temmuz 2017> Daha Fazla

Sevgi, merhamet, şefkat olmayınca saygı da olmuyor. Allah'ı seven, Allah'tan korkan insan hiçbir şekilde karşısındakine saygıyı kaybetmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Temmuz 2017> Daha Fazla

Allah'ı sevmeyi Allah'tan korkmayı bilmeyenlerin bakışlarında sevgi, güzellik, şefkat, derinlik olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Temmuz 2017> Daha Fazla

Allah için sevmezsen hep hüsran olur. Allah için sevmezsen, merhameti, şefkati, tutkuyu yaşayamazsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Haziran 2017> Daha Fazla

Hayvanların yavrularına gösterdikleri titizlik Allah'ın şefkatinin ve sanatının güzel bir tecellisidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Haziran 2017> Daha Fazla

İnsanlara hep şefkatle yaklaşmak lazım, hepsine doğruyu akılcı şekilde anlatmak gerekir. O zaman bir çok insan doğruya severek gelir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Haziran 2017> Daha Fazla

Tüm insanların sevgiye ihtiyacı vardır. Özellikle zihinsel engelli kardeşlerimize çok yoğun şefkat ve merhamet gösterilmelidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Haziran 2017> Daha Fazla

Allah'ı çok seven Allah'ın yarattığı kullara şefkatle yaklaşır, Kuran'ın ruhunu iyi anlar. Mümin oruç tutmayana karışmaması gerektiğini bilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mayıs 2017> Daha Fazla

‘Nefret insanları’ nefsini kontrolde güçsüz kalmış, şeytana yenilmiş insanlardır. Bu kişilere doktor gibi yaklaşmak gerekir. Doktorun hastayı tedavi etmesi gibi ‘nefret insanlarına’ şefkatle yaklaşıp onları tedavi etmek lazım. Bu insanlar da manevi hastadır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ekim 2016> Daha Fazla

Türkçesini bildiği halde yabancı sözcükler kullanarak konuşmak asil bir insanın üslubu değildir. Bu üsluptan ruhen zayıf olan etkilenir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ekim 2016> Daha Fazla

Mehdiyetin siyaset hırsı yoktur. Mehdiyetin ana görevlerinden biri dünyada adaleti, sevgi, şefkat, sanat ve kaliteyi yaymasıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Mayıs 2014> Daha Fazla

Şefkat, merhamet, halimlik. Allah'tan istediğimiz bu değil mi? Cennette ne istiyoruz? Cenab-ı Allah'ın bizi affetmesini, bize karşı halim, şefkatli ve koruyucu olmasını istiyoruz. Biz de insanlara karşı bu şekilde olmamız gerekiyor.
Yıkıcı üslup Müslüman’da olmaz. Allah, “Sözü onlara güzellikle söyle” diyor. “Sertlikle söyleme, etrafından dağılıp giderler” diyor.
Eğer sözlerinin tedavi edici, düzeltici olmasını istiyorsan, Kuran halim bir üslubu esas kılmış. Yani sözü güzellikle söylemek, sözü halim olarak söylemek, şefkatle yaklaşmak Kuran'ın emri.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Şubat 2014> Daha Fazla

Musevi düşmanlığı, Musevi karşıtlığı, Hıristiyan düşmanlığı, Hıristiyan karşıtlığı, Budist nefreti veyahut ateistlere karşı öldürücü bir nefret; bunlar zulümdür, bunlar akılsızlıktır, bunlar gaddarlıktır. Allah seni de ateist, Musevi veya Hıristiyan yaratabilirdi. Biz onlara şefkatli olmak ve sevecen davranmakla mükellefiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ocak 2014> Daha Fazla

Allah’ın merhametine, şefkatine, aklına güveneceksin. Çünkü senin merhametini O yaratıyor, şefkatini O yaratıyor, mantığını O yaratıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Ocak 2014> Daha Fazla

Her şeye şefkatle, merhametle, akıl gözüyle bakmak lazım, yatıştırıcı olarak bakmak lazım. İki günlük dünya, imtihan oluyoruz. Bazı insanlar nefislerine uyabilirler. Nefsine uyunca dinden çıkmaz insan, günaha girmiş olur, hatası olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Aralık 2013> Daha Fazla

Allah'ın bağışlamasını istiyorsan sen de bağışlayacaksın. İntikamcı olmayacaksın. Dünyevi cezası neyse kanunlar çerçevesinde alır. Tamam, artık o yeterli. Onun üzerine bir kine, adavete gerek yok. Tövbe eder, kardeşindir sonra.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ekim 2013> Daha Fazla

Allah ne yapacağını bilir. Allah'a merhamet öğretmeye kalkmayın. Merhameti size öğreten Allah. Şefkati öğreten Allah. Allah sana şefkati, merhameti öğretmese zaten bilmeyeceksin. Sana öğretiyor, Allah'ın sana gösterdiği görüntüyle Allah hakkında yorum yapıyorsun. Milim milim, an an sana gösteriyor Allah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Ekim 2013> Daha Fazla

Kendimiz adına merhamet gösteririz ama canı yanan başkaları adına merhamet gösteremeyiz. O rahmani bir merhamet olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Eylül 2013> Daha Fazla

Allah sever şefkati, merhameti. Sevgi Müslüman'ın temel vasfıdır. “Allah Gafur ve Rahim'dir” diyoruZ. Bismillahirrahmanirrahim; “Rahman ve Rahim.” Rahim nedir? Koruyucu, merhametli, müşfik. Müslüman'ın Allah'ın ahlakıyla ahlaklanması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Eylül 2013> Daha Fazla

Müslüman, Hristiyan, Musevi veya ateist, mazlum olan her insanı koruruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ağustos 2013> Daha Fazla

Sevgisiz insanlar hata yapana çok acımasız davranırlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ağustos 2013> Daha Fazla

Biz modern İslamı, Sahabe İslamını savunuyoruz ama Ortodoks Müslümanların da, Ortodoks Musevilerin de rahat yaşamalarını istiyoruz. Onları üzmek çok büyük acı olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Temmuz 2013> Daha Fazla

Kuran'a göre şefkat, merhamet, insanı yüceltme hayati bir konudur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Temmuz 2013> Daha Fazla

Her inançtan insana şefkat duymak Müslümanlığın bir gereğidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Haziran 2013> Daha Fazla

Her insanın hatası olabilir. Bu, onun tarihten silinmesini gerektirmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Haziran 2013> Daha Fazla

Sevgi dolu olun. Şefkat üslubu kullanın. Zulüm üslubu kullanmayın. Şefkatte bereket vardır. Zulüm üslubunda bereketsizlik vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Haziran 2013> Daha Fazla

Müslüman’ın özelliği merhamette en ileri, şefkatte en ileri, nezakette en ileri, temizlikte en ileri, en güzel giyinen, en güzel yiyen içen, en güzel dağıtan, en adaletli, en merhametli, sosyal adaleti en mükemmel uygulayan olmasıdır.
İslam şefkatin, merhametin asıl şehridir, asıl yeridir. Ve Kuran’ın hükümleri şefkatin, merhametin, dostluğun, güzelliğin bütün alt yapısını oluşturur.
Tek yol şefkat ve merhamettir. Şiddet delice bir harekettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Haziran 2013> Daha Fazla

Müslümanlar narı nura, gazabı merhamete çevirirler.
Adalet sadece Müslümanı değil, Hıristiyanı, Museviyi, ateisti, komünisti de korumaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Haziran 2013> Daha Fazla

Merhamet, şefkat üslubunu her halükarda, her ne olursa olsun bırakmamak lazım. Çünkü Kuran’ın hükmü. Allah’ın en çok üstünde durduğu konu o; şefkat, merhamet, hilm, halim olmak.
Şefkat, merhamet ve hilm Allah'ın Kuran’da en üzerinde durduğu konulardandır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Haziran 2013> Daha Fazla

Dünya geçicidir, zenginlerimiz halka karşı çok şefkatli olsunlar. Özellikle ünlü zenginlerin halkla iç içe olmaları güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Mayıs 2013> Daha Fazla

Osmanlı şefkati değil, Mehdiyet şefkati var şu an. Mehdiyetin şefkati Kuran’dan kaynaklanır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Nisan 2013> Daha Fazla

Şefkat yatıştırıcıdır, şefkat aklı açar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Nisan 2013> Daha Fazla

Allah bizden merhameti, şefkati ve affediciliği istiyor. Ve bütün insanlara merhametle bakmamızı istiyor -ki müşriklere dahi, putperestlere bile can güvenliği sağlamamızı istiyor Allah Kuran’da.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Nisan 2013> Daha Fazla

Bizim mesleğimiz şefkat, sevgi ve affediciliktir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Nisan 2013> Daha Fazla

Dinsize acınır, dinsize ne saldırıyorsun? Bir de dinsizi zorla sen kendi dinine çekemezsin. Dinsize özgürlük vereceksin, sen karışamazsın. Adamı kendi sistemi, kendi ahlakı içinden çekemezsin. Kimseye zarar vermedikten sonra sen adama karışamazsın. Senin şahsına, çevrene, topluma zarar veriyorsa müdahale edersin, hakkın var. Ama o da kanun-hukuk ölçüleri içerisinde olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Şubat 2013> Daha Fazla

Müslümanların sertliğe karşı yine şefkatle, akılcılıkla ve sevgiyle karşılık vermeleri lazım. Dünyada en etkili yöntem budur. Dünyaya hakim olacak olanların silahı, yöntemi budur. Kuran’a uygun olanı yapmak esastır.
Müslümanlar her şeyi sevgiyle, kültürle çözen bir yapıda olmalı. Dünyada en etkili yöntem, şefkattir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Şubat 2013> Daha Fazla

Nefret politikası ile bir yere varılmaz. Şefkat esastır. Biz tüm ülkelerle kardeş olacağız. İsrail ve Ermenistan’ı da mutlaka İttihad-ı İslam içine alacağız, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ocak 2013> Daha Fazla

Hastaya şefkat çok önemlidir. Peygamberimiz (sav)’in sünnetidir. Peygamberimiz (sav) Mehdi (as) için; “Hastayı başında taşıyacak” diyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Aralık 2012> Daha Fazla

İnsan zayıf varlık, zavallıdır insan. Ona huzur sunacaksın, güzellik sunacaksın, şefkat sunacaksın. Sükûnet, halim ortam, bunda rahat eder insanlar. Çocuk gibidir insan, çok özen gerektirir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Kasım 2012> Daha Fazla

Filmlerde, adam öldürme heyecanla seyrediliyor birçok insan tarafından. O zaman merhametin ruhu bilinçaltında gittikçe azalmaya başlıyor. Şefkatin ruhu gittikçe azalmaya başlıyor ve şiddetin ruhu insanlarda gelişmeye başlıyor. Hâlbuki sevgiyi, merhameti anlatan, affediciliği, dostluğu, iyi niyeti, hoş görüyü, güven ruhunu anlatan filmler olması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Kasım 2012> Daha Fazla

Gururu kırmamak çok hayatidir. Gururu kırılan bir insan deli gibi olur, enaniyeti kırılan bir insan deli gibi olur. Gururunu kırmamak, şefkat göstermek, tevazu içinde konuyu anlatmak, gerekiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Kasım 2012> Daha Fazla

Mehdiyetin sevgi ve şefkat anlayışı her şeyin üzerinde olacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Kasım 2012> Daha Fazla

Filistin Hz. İsmail (as)’ın, İsrail Hz. Yakup (as)’ın evlatlarıdır. Hepsine şefkat göstermekle yükümlüyüz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Kasım 2012> Daha Fazla

Budistlere şefkatle yaklaşmak lazım. Onlarda da yobaz korkusu var. Yobaz gaddarlığından, yobaz zalimliğinden çok korkuyorlar, çekiniyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Kasım 2012> Daha Fazla

Merhamette mantık olmaz. Adamın evi yanıyor, sokağa fırlamış, üstü yanarak senin evine de girebilir. “Aman benim evim yanar, dikkatli olayım” diyemezsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ekim 2012> Daha Fazla

Budistlerle, Müslümanların her konuda ittifak etmesinde çok fayda var. Şefkatli olsunlar, dua etsinler onlar için, iyi olmaları için.
Müslümanlar aslında Budistlere sahip çıkması lazım. Onlarla işbirliği yapmaları lazım, şefkatle yaklaşmaları lazım. Budistler insanları bayağı seven, çok halim selim insanlar.Tamam yanlış yoldalar, yanlış bir inanç ama temeli yine hak bir dindir. Hak bir dinin bozulmuş şeklidir Budizm.
Şefkat, sevgi dünyadaki bütün olayları halleder. Bütün konuları halleder. Bütün sorun bu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ekim 2012> Daha Fazla

İslam’da şefkatin, güzelliğin, ahlakın nasıl olması gerektiğine Allah dikkat çekiyor. Hz. İbrahim (as)’ın babası dinsiz, ateist olmasına rağmen Hz. İbrahim (as) ona, “Babacığım” diye hitap ediyor. Çok şefkatli ve saygı dolu davranıyor, nezakette kusur etmiyor. Demek ki biz de komünist olsun, ateist olsun, Darwinist olsun kim olursa olsun onlara tebliğ yaparken şefkatle, merhametle ve adaletle yaklaşacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ekim 2012> Daha Fazla

Biz dünyada yaygın olan yobaz nefretine de karşıyız. Doğruları yobazlara şefkatle sunacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Ekim 2012> Daha Fazla

Müslüman’a hep hüsnü zanla, güzel zanla yaklaşmak lazım. Kaybedici değil, kazanıcı olmak lazım.
Biz komünist arkadaşlara da şefkat duyuyoruz, onların iyi olmalarını istiyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Eylül 2012> Daha Fazla

Müslümanlar dinsizlere de, ateistlere de, Hıristiyanlara, Musevilere hepsine şefkat duyarak ve hepsinin Allah’ın yarattığı kul olduğunu bilerek bir tavır gösterirlerse gerçek sevabı böyle kazanırlar.
Müslüman şefkatli olmak durumundadır, merhametli olmak durumundadır, akılcı olmak durumundadır.Çirkin sözlere karşı tavrı yine akılcıdır.
Müslüman daima şefkatle, akılla, sevgiyle makul bir anlatım tarzıyla, karşı tarafı onore ederek, ikna ederek konuları anlatır. Hakarete karşı da tavrı yine akılcıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Eylül 2012> Daha Fazla

Müslüman’a karşı daima şefkat, daima koruyucu bir tavır içerisinde oluruz. Hıristiyan’a da aynı, Musevi’ye karşı da aynı. Komünist, dinsiz de olabilir eğer makul bir insansa, konuşulabilecek demokrat bir yapıya sahipse ona da şefkat duyarım ama saldırgansa adam ne anlar şefkatten?
Müslümana karşı daima şefkatli ve koruyucu bir tavır içinde oluruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ağustos 2012> Daha Fazla

İnsanlar şefkate çok önem verir. İçgüdüdür insanlarda, Allah öyle yaratmıştır. Çocuk olur, hep şefkat ister. Yaşlı olur, yine şefkat ister. Hep şefkat. Yani insanda en güçlü içgüdüdür şefkat içgüdüsü.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ağustos 2012> Daha Fazla

İnsanlar gururuyla oynattırmaz. Aşağılanma, gurur kırılması insanlarda çok şiddetli ters etki yapar. Mutlaka sevgiyle, muhabbetle, tevazuyla yaklaşmak lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ağustos 2012> Daha Fazla

Milli gurur, milli onur tamam vardır bunlar da fakat şefkat, sevgi, merhamet, dostluk hepsinin üstündedir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Temmuz 2012> Daha Fazla

HASTA TAKİBİ, HASTAYA ŞEFKAT ÇOK ÖNEMLİDİR. Allah vermesin yalnız bırakmak, ilgilenmemek çok felaket bir şeydir, çok acayip bir şeydir. Şefkat bir bereket meydana getiriyor inşaAllah, Allah vesile ediyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Temmuz 2012> Daha Fazla

Nefreti din gibi gösteriyorlar. Mesela Yahudi nefreti, mason nefreti, müşrik nefreti, ateist nefreti, Budist nefreti... ŞEFKAT DUYMAZSAN NASIL KURTARACAKSIN? Peygamberimiz (sav)'in yolu böyle değildi. Şefkat duyuyordu, acıyordu, iyi olmalarını istiyordu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Temmuz 2012> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav) müşriklere de şefkat duyuyordu, Ehli Kitab’a da şefkat duyuyordu, herkese İslam’ı anlatıyordu. NEFRETLE BİR YERE VARILMAZ. SEVGİYLE, ŞEFKATLE, MERHAMETLE, AKILLA, BİLİMLE, SANATLA, GÜZELLİKLE NETİCE ALINIR.

A9 TV, 2 Mayıs 2012> Daha Fazla

Dini anlatırken, herkesi kucaklayan tavır gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Nisan 2012> Daha Fazla

Büyüklerimize şefkat ve saygı, muhabbet, son derece ilgili ve alakalı olmak son derece önemlidir.Öf dememek, öf'ün imasını bile yapmamak çok hayatidir. Kuran'ın mühim bir hükmüdür o.

17 Mayıs 2011; A9 TV ve Gaziantep Olay TV> Daha Fazla

BİR İNSANI MAHÇUP ETMEK BİLE ÇOK KORKUNÇ, İLTİFATTA BİR EKSİKLİK BİLE ÇOK KÖTÜ. Durgunluk bile kötü. O BİLE BİR KAVGA BENCE, DURGUN KALMA. Adam onun da üstüne adamın kafasını, gözünü yarıyor, öldürüyor, kırıyor, yıkıyor; bu rezalet.

23 Nisan 2011; A9 TV> Daha Fazla

İSLAM BÜTÜN İNSANLIĞI KAVRAYAN BİR DİNDİR. Yani bütün Hıristiyanları da, Musevileri de korur. Budistleri de korur, böcekleri korur, hayvanları korur, bitkileri korur. İslamiyet’in vasfıdır bu. İSLAM KORUYUCU, ŞEFKATLİ, MERHAMETLİ MUHABBET DİNİDİR.

> Daha Fazla

Şefkatsiz bir üslup olursa dinsizlik çığ gibi gelişir, Müslüman mutlaka sabırlı, ılımlı olacak. Şefkatle yaklaşmazsak, dünyayı küfre teslim etmiş oluruz. Akılcılığın nasıl olduğunun Müslümanın üslubunda görülmesi gerekir.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top